To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fotelik z pasami krzyżowymi?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Martek
Dziewczyny, słyszałam że najnowszym wynalazkiem w zakresie fotelików samochodowych są pasy krzyżowe (od tradycyjnych różnią się tym że mają klamrę ukrytą w siedzisku i idą na krzyż przez klatkę piersiową dziecka - podobno to bardzo zwiększa bezpieczeństwo). Czy któraś ma fotelik z tymi pasami? Jeżeli tak to jaki i jak się sprawuje? icon_smile.gif Z góry wielkie dzięki!
Ogrzyca
Ja mam, a właściwie moja córka. Jest OK, znaczy mnie sie bardzo podoba - a Karolina go uwielbia (bo siedzi, dzięki tej podkładce, wysoko i wszystko widzi). Ja w nim lubię to że mała sie mniej poci niż w innych a ja nie łamię sobie wreszcie paznokci zapinając te pasy. Tylko przestrzegam, na poczatku jest trudno się nauczyć ich zapinania a potem faktycznie jest szybciej niż w innych. O zaletach technicznych nie będę Ci pisać, bo to na pewno powiedzą ci w sklepie, zreszta techniczną stroną zajął się mój mąż. Aaaa, dodatkowo jak masz chłopca to one są dużo bezpieczniejsze dla chłopców icon_smile.gif w skpeie pokazywali nam film z testem z jajkami, hihi.
Roxana82
My z mężem jakieś dwa miesiące temu kupiliśmy dla naszego Kamila taki fotelik icon_smile.gif były różne do wyboru ale akurat się zdecydowaliśmy na Ramatti ( ma któraś z Was może ten fotelik ??? posiada jakiekolwiek wady na które warto zwrócić uwagę??? ) w każdym bądź razie jak do tej pory jesteśmy z niego zadowoleni icon_smile.gif tak jak koleżanka wyżej napisała jest super dla chłopców ponieważ nie jest zapinany w kroku więc nie martwię się o to, że zostanie uszkodzone krocze małego i nie będę babcią w przyszłości hehe icon_razz.gif jak dla mnie dodatkowym atutem jest to, że tapicerka jest miła w dotyku i dziecko nie będzie poobcierane icon_wink.gif a jak Wy uważacie ??? na co jeszcze warto zwrócić uwagę ???
agabr
jaka piekna kryptoreklama.b
mama_do_kwadratu
z tym kroczem to jakiÅ› news niesamowity
Kingus
CYTAT(agabr @ Thu, 20 Aug 2009 - 17:01) *
jaka piekna kryptoreklama.b


Aga, gdzie to krypto? taż po oczach aż wali ten jeden post na koncie, w postach w odstępie 3-4 dni, ale ładne, podoba mi się ( sensie dobrego żartu i sprawdzania spostrzegawczości), że ktoś nas podejrzewa o skrajna ślepotę icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.