To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

cyfrowa ramka do zdjęć

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joanaz
Wymyśliłam, że na prezent kupię taką ramkę. Mogę wydać tak 250 zł. Na gadzetach cyfrowych niestety nie znam sie wcale. Jestem lajkonik 06.gif . Porszę doradźcie co i gdzie kupić.


joanna
Mika
za 250 spokojnie można kupić coś przyzwoitego
ja kupiłam na gwiazdkę dla taty-7 cali,z głośnikami,zmiennymi ramkami,czytnikirm,pilotem,zegarkiem i innymi bajerami
nie kosztowała 200zł
brałam z allegro icon_wink.gif
joanaz
Mika- czy to dobry pomys - póśc do sklepu komputerowego, obejrzeć sobie na żywo a potem szukać podobnego na allegro?. Oprócz dobrych paramentrów technicznych zależy mi na wyglądzie - nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Ma być elegancki.

joanna
Edi Zet :)
A co to cyfrowa ramka? icon_eek.gif
Mika
ja zazwyczaj tak robię,że oglądam po sklepach i kupuję na allegro icon_wink.gif
swoją ramkę przez przypadek kupiłam (jak się później okazalo) u własnego informatyka icon_lol.gif
zobacz na allegro czy ktoś nie sprzedaje z Twoich okolic -wtedy i zobaczysz na żywo i odebrać można osobiście

Edi -cyfrowa ramka to coś jak mały monitor lcd,który wyświetla zdjęcia z karty pamięci np. icon_wink.gif
Mika
dubel icon_wink.gif
Edi Zet :)
No, dokształciłam się w googlach icon_smile.gif
joanaz
A czy ktoś może doradzić jakieś parameyry techniczne. Jak ekran żeby to miałao sens, jaka rozdzielczośc i na co jeszcze zwrócic uwagę?


joanna
Mika
ja brałam 7 cali i raczej nie warto brać mniejszej
rozdzielczości nawet nie sprawdzalam ale zdjęcia ladnie pokazywało icon_wink.gif
k76
Ja mam ramke 7 cali z allegro i mniejszej raczej nie polecam. Im wieksza tym lepsza oczywiście.
iwo1
My na naszej podczas dłuższej podroży puszczamy Jasiowi filmy w samochodzie.Polecam
truska
Podbijam wÄ…tek.
Aktualnie poszukuję ramki cyfrowej i kompletnie nei wiem na co zwrócic uwagę.
Macie jakies ulubione firmy ?
Jaka warto kupic ?
A które to istne badziewie.
Wiem ze ceny się wahają, maksymalnie chcę wydac 350 zł
Ale jesli sa tansze dobrej jakosc i o dobrych parametrach to sie nie obrażę 03.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.