To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Hej mamy z Izraela

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

berenice
[color=olive][/color]Czy sa w Izraelu jakies mamy z Polski????Jesli tak prosze-odezwijcie sie. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Pecia
szkoda ,ze nie pisalas.....4 lata temu icon_lol.gif
bylam tam wtedy, przez 3 miesiace z 2 letnia coreczka icon_lol.gif
berenice
Wtedy to ja jeszcze bylam w Polsce no i nie mialam coreczki!Szkoda zesmy sie rozminely.
Pecia
A gdzie mieszkasz w Izraelu?
Ja mieszkalam w Ramat-Gan, fajne miejsce, duzo zieleni, duzo miejsc dla dzieci.
Milo ten czas wspominam.
Berenice
Obecnie w Holonie ale wlasne mieszkanie mamy w Jerozolimie.Teraz jest tu piekna wiosenna pogoda( ok. 20 stop.)i b. mi to przypomina wiosne w Polsce.Mialas okazje przezyc tutejsze lato?Jak Ci sie podobal Izrael?Wybierasz sie jeszcze tutaj?
Pecia
My bylismy z dzieckiem 3 miesiace od pazdziernika do konca grudnia.
Specjalnie nie jechalismy latem wink.gif
Ale i tak bylo baaaardzo cieplo, jeszcze w listopadzie kapalismy sie w morzu icon_smile.gif
W Izraelu bardzo mi sie podobalo.
Wtedy jeszcze bylo spokojnie. Troche pojezdzilismy po kraju,pozwiedzalismy. Jerozolima piekna icon_cool.gif
Moi tescie mieszkaja tam od 8 lat. Ja bylam tylko raz, mÄ…ĹĽ 4 razy.
Zaliczyl tez tamtejsze lato ufffffff wink.gif

Raczej juz nie pojedziemy, bo wlasnie na Swieta tescie wracaja na stale do Polski, ale kto wie?
Maja tam kupe znajomych, ktorzy nas zapraszaja.
Moze kiedys jak dzieci beda starsze?
Berenice
To piekny kraj -szkoda tylko ,ze taki niespokojny.Chociaz z drugiej strony gdzie teraz na swiecie spokojnie?Pozdrawiam Ciebie i Twoja rodzinke.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.