To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sklep AGD netowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Orinoko
Podrzuccie prosze namiary
Elektro.pl ma za.... ste tempo dzialania - ani sie do nich dodzwonic w sprawie kosztow przesylki, ani odpowiedzi na maila via formularz z ich stronki, ani mail rejestracyjny na konto jeszcze nie doszly.... 29.gif A mnie sie spieszy!!!!!
Daretka
Polecam https://www.neo24.pl/ Szybka i sprawna dostawa. W między czasie dostawałam smsy gdzie jest moja paczka i kiedy będzie.
Orinoko
Bardzo dziekuje.
Moze ktos... cos jeszcze? Niestety, w Neo nie maja tego, czego szukam 37.gif
Przeniosłam temat na "Na każdy temat"
Saskia
https://www.zadowolenie.pl
Tigerek
Korzystałam z Euro AGD. Z listy zaznaczałam, w której placówce chcę odebrać. W 2 dni towar był sprowadzony icon_smile.gif
Mrówa
Ja w ciągu ostatnich kilku miesięcy korzystałam z electro.pl, 123market.pl i electromarket.pl. W zasadzie z wszystkich dostaw byłam zadowolona, szybko i kontakt ze sklepem dobry.
Martalka
ja korzystałam już wiele razy z agito.pl Moi rodzice, brat także
Ani razu się nie zawiodłam.
Orinoko
Dzieki, w koncu zdecydowalam sie na electro.pl, zamowienie zlozone, okazalo sie, ze moje konto mailowe nie chodzilo, stad opoznienia w odbiorze korespondencji.
Blondynka 29.gif
Xenna
CYTAT(Martalka @ Tue, 25 Aug 2009 - 10:46) *
ja korzystałam już wiele razy z agito.pl Moi rodzice, brat także
Ani razu się nie zawiodłam.

Ja również korzystałam z Agito.pl i byłam bardzo zadowolona.Towar przyszedł do domu w iście ekspresowym tempie,zapłata nastapiła przy odbiorze towaru,a ponadto,nie wiem czy dla Was ma to znaczenie,w gazecie Komputer Świat 13/2007 był obszerny artykuł na temat bezpiecznych zakupów w internecie.Gazeta ta poleca tzw. bezpieczne sklepy tj.:
www.megamedia.pl, www.euro.com.pl, www.komputronik.pl, www.agito.pl, www.sirius.pl, www.neo24.pl, www.elektromarket.pl, www.marketmedia.pl oraz www.avans.pl
okko
A ja polecam www.luxemedia.pl- kupiłam ta cały sprzet do kuchni i siotra tez i jestesmy obie zadowolone
dorthe81
a ja polecam www.okazje.info.pl mozna na tej stronce sprawdzic gdzie dany towar kosztuje najmniej a ceny naprawde sie różnią
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.