To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie mleko?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Vena
Cześć Dziewczyny icon_razz.gif

Mój synej (3,5 mc) ma alergię na mleko. Niestety muszę stosować dietę eliminacyjną. Nie piję mleka i produktów mlecznych. Niestety Jeremi jest żarłokiem i mleka w piersi mam dla jego potrzeb za mało. Muszę dziecko dokarmiać. Proszę o radę jakie podawać mleko. Mój mąż ostatnio kupił Bebiko HA, piszę tam że nie podawać gdy alergia jest stwierdzona ale ja zaryzykowałam i... wysypało synka. NAN też się nie nadaje.

Może któraś z mam coś poradzi icon_question.gif

Pozdrawiam Vena icon_razz.gif
malinowa i Malina
Jeżeli synek ma stwierdzona alergię, to lekarz powinnien wybrać najodpowiedniejszą miesznkę i wypisać na nia receptę.
grzałka
Bebilon pepti, Nutramigen- te mleka, jesli chcesz je kupować ze zniżką, są na receptę. Ale są odpowiednie dla alergików.
Żona
Wiem Danuśka ale zanim trafię do alergologa muszę coś dać mu jeść bo to co mam w cyckach dla niego za mało icon_sad.gif

Skierowanie mam, tylko dostać się nie łatwo.

Pozdrawiam icon_razz.gif
Vena
Vena
Trochę tu mieszam ale to dlatego, że się dopiero uczę jak tu się poruszać icon_smile.gif

Pozdrawiam
Vena
Vena
Wiem Danuśka ale zanim trafię do alergologa muszę coś dać mu jeść bo to co mam w cyckach dla niego za mało icon_sad.gif

Skierowanie mam, tylko dostać się nie łatwo.

Pozdrawiam icon_razz.gif
Vena
Vena
Grzalka icon_smile.gif

Dziękuję serdecznie icon_lol.gif synek się ucieszy.
Muszę nauczyć się z tą alergią żyć. Nie jest łatwo. Jestem na diecie bezmlecznej i pochodnych, przez jakiś czas miał śliczną buźkę, a stanio znów coś go wysypało icon_sad.gif wygląda na to że oprócz mleka coś jeszcze icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.