To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z rocznika73

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

promykowa
Ciekawe ile nas jest?
Xenna
Jestem drugim rodzynkiem z tego rocznika icon_wink.gif
iza2006
to ja trzecim 06.gif
monia2007
To ja 4-ym icon_biggrin.gif

Witajcie!
Ciekawa byłam,kto załozy ten wątek.Ja sie "brałam" za niego juz parę razy,ale kapitulowałam.Z racji wieku? icon_wink.gif

I jak dziewczynki sie czujecie majÄ…c 36lat?
Pronto
Generalnie siÄ™ dobrze czujÄ™, tylko trochÄ™ niewyspana.

Też mam 36 lat. icon_biggrin.gif
Xenna
Ja czuje się bardzo dobrze!Jak mi jeszcze w krzyżu nic nie łupie a nogi nie odmawiają posłuszeństwa jest ok icon_wink.gif Regularne bieganie oraz pływanie robi swoje.Dobra kondycja oraz usmiech na twarzy to jest to!!!
ulcik
no i ja icon_smile.gif
AdusiaR
no to i ja siÄ™ zameldujÄ™ na roczniku73 icon_biggrin.gif
jeszcze wprawdzie nie skończyłam 36 lat, ale nastapi to już niedługo
czuję się świetnie i wczoraj w ramach szaleństwa kobiety po 35-roku zycia icon_biggrin.gif kupiłam sobie spodnie rurki icon_biggrin.gif nie sądziłam, że ja się w coś takiego wcisnę icon_biggrin.gif i że będe się sobie tak podobać icon_biggrin.gif a jestem bardzo samokrytyczna icon_biggrin.gif
pozdrawiam wszystkie równolatki icon_biggrin.gif
Xenna
To już mamy 7 nastolatek 29.gif
AdusiaR,Ty to masz figurę!!!!Wcisnąć się w rurki i dobrze wyglądać ,ulala!
monia2007
CYTAT(Xenna @ Sat, 12 Sep 2009 - 18:25) *
To już mamy 7 nastolatek 29.gif
AdusiaR,Ty to masz figurę!!!!Wcisnąć się w rurki i dobrze wyglądać ,ulala!


No niestety ja walczę z rozmiarem 40.Mam nadzieję powrócić do 36 04.gif

Mam nadzieję to uczynić do 40-ki 03.gif Kiepskie załozenie,bo mam jeszcze 4 lata. 06.gif

Zauważam u siebie jedna b.mnie niepokojacą rzecz,kiedyś robiłam np.sprzątanie,gotowanie,pranie,prasowanie,a teraz juz 2 z tych czynnosci.Sił brak 41.gif
AdusiaR
CYTAT(Xenna @ Sat, 12 Sep 2009 - 18:25) *
To już mamy 7 nastolatek 29.gif
AdusiaR,Ty to masz figurę!!!!Wcisnąć się w rurki i dobrze wyglądać ,ulala!


hehehe mam nadzieję, że lustro w którym się przeglądałam nie było wyszczuplające 03.gif
ale ja nie jestem z tych co to się oszczędzają z jedzeniem, codziennie musi byc coś slodkiego, a i obiadku sobie nie żaluje i bynajmniej nie są to tylko warzywa icon_biggrin.gif

Ciocia Magda
Zgłaszam się również, podobnie jak Liberi
CYTAT(Liberi @ Wed, 09 Sep 2009 - 22:50) *
Generalnie siÄ™ dobrze czujÄ™, tylko trochÄ™ niewyspana.


ale urodziny dopiero przede mnÄ… icon_mrgreen.gif
monia2007
CYTAT(Magda EZ @ Thu, 17 Sep 2009 - 07:23) *
Zgłaszam się również, podobnie jak Liberi
ale urodziny dopiero przede mnÄ… icon_mrgreen.gif


To juz niebawem 06.gif ,potem mogą bys kłopoty ze snem icon_wink.gif
xxyy
CYTAT(monia2007 @ Wed, 09 Sep 2009 - 22:43) *
I jak dziewczynki sie czujecie majÄ…c 36lat?


Skoro na razie widze u Was tylko wieksze zmeczenie tudziez klopoty ze snem, to na razie nie bede zagajala o reumatyzmie i wysokim cholesterolu .
Ciocia Magda
Oops, ja jeszcze nigdy nie badałam sobie cholesterolu icon_redface.gif
xxyy
I slusznie , bo bo co niby mlodziez mialaby badac?
monia2007
CYTAT(Leni @ Fri, 18 Sep 2009 - 10:43) *
Skoro na razie widze u Was tylko wieksze zmeczenie tudziez klopoty ze snem, to na razie nie bede zagajala o reumatyzmie i wysokim cholesterolu .


O tym to nawet nie wspominam.LDL to porażka ,a ostatnie trójglicerydy to 275 41.gif .
U mnie ta trójglicerydemia to rodzinna,a do tego jescze waga robi swoje.

Niezły wątek mamy. 04.gif Czyżbyśmy się sypały? icon_wink.gif
AdusiaR
a ja sobie badałam cholesterol i jakież było moje wielkie zdziwienie, gdy zobaczyłam, że jednak nie mieszczę sie w dozowlonych granicach 37.gif
miałam stosować dietę przez miesiąc, a potem ponownie zbadać cholesterol, ale jakos tak wyszło, że nie zastosowałam się do zalecen lekarza 29.gif
podobno stres tez podwyższa cholesterol, no ale w grudniu musze iśc na badania kontolne związazne z praca, więc chyba sobie sprawdzę - zobaczymy icon_biggrin.gif

xxyy
Ja z tym cholesterolem wyskoczylam tak na podpuche icon_mrgreen.gif ale jednak widze, ze to juz czas... 37.gif
AdusiaR
a co tam cholesterol, najwazniejsze, że czujemy się młodo icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
ja tam po sobie nie widze, że mam prawie 36 lat i powiem szczerze, że jeszcze mi się zdarza, że dają mi mniej - podbudowujące to zapewne dla każdego icon_biggrin.gif
monia2007
CYTAT(AdusiaR @ Sun, 20 Sep 2009 - 14:53) *
mam prawie 36 lat i powiem szczerze, że jeszcze mi się zdarza, że dają mi mniej - podbudowujące to zapewne dla każdego icon_biggrin.gif


U mnie podobnie,a tym,ze ja juz chyba zaczynam odczuwać to i owo.

Leni nie podpuszczaj. 06.gif
dasza
Witam, dopisuję się do naszego wspaniałego rocznika i pozdrawiam icon_smile.gif
renek35
odświeżam temat i wpisuje się do tej grupki ... ja przed 40 fundnęłam sobie studia by się odmlodzić...teraz pluję sobie w brode bo przy dzieciach (jedno niepełnosprawne) mężu i domu mało mi zostaje czasu na moje hobby:)
Xenna
Renek,bardzo dobra decyzja,nie żałuj,tylko pomysl jaką będziesz miała satysfakcję jak ukończysz studia.Pomimo róznych trudności,ogromu obowiązków, jak będziesz miała dyplom w rękach to duma bedzie Cię rozpierać a i może to wpłynie na dalsze Twoje życie zawodowe i rodzinne. Jeśli chodzi wiek do nauki to nie widzę przeszkód a wręcz odwrotnie,w pełni świadomie podjęte studia gwarantują sukses icon_wink.gif
Powodzenia icon_biggrin.gif
agusia3310
To i ja siÄ™ przywitam.
Fajnie, że kilka nas tu jest.

Daszka witaj.
Może choć tu będziesz częściej niż na majówkach icon_smile.gif .

A na naukę nigdy nie jest za późno icon_smile.gif.
Gaja
Odświeżam temat... bo rocznik 1973 w tym roku zaczyna 40-stkę. I jakoś tak .... zaczynam łapać doła przed ta "magiczną" datą. icon_rolleyes.gif
Pronto
Gaja, nie przejmuj się, dzień jak każdy inny, żadnej magii nie uświadczyłam. icon_smile.gif
Gaja
Mówisz? A jakoś mam pietra... icon_wink.gif
Znaczy się wiem... przeraża mnie posiadanie już 40 lat. icon_rolleyes.gif Mam wrażenie, że jeszcze tylu rzeczy nie zrobiłam, takich, jakie powinnam zrobić. I moje marzenia dalej niespełnione...

ehh... bredzÄ™ icon_rolleyes.gif
dasza
Gaja - czuję to samo. Kiedy ten czas zleciał? Mnie się ciagle wydaje, ze mam 25 06.gif
Ale teraz trzeba szanować te następne lata i ich nie zmarnować icon_wink.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.