To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

antykoncepcja z nadciśnieniem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

milly
Zdecydowanie bym postosowała jakąś antykoncepcję. Bo za dużo mi Zosiek wokół i niejasne koncepcje mi się roją w głowie. Poza tym cera moja wymaga, no wymaga pomocy zdecydowanie. Ale jestem gruba jak cholera, mam nadciśnienie - stale pod kontrolą z przyjmowaniem leków oraz w dodatku coś mi w łydkach się dzieje. No i co z tym fantem? Zapisałam się do gin-endo, ale nie doczekam, no kombinuję jak nie wiem, a może Wy coś stosujecie albo stosowałyście przy takim zapleczu jak ja, czyli totalnie nie pod antykoncepcję pigułkową?
agabr
CYTAT(milly @ Mon, 31 Aug 2009 - 20:59) *
. Bo za dużo mi Zosiek wokół i niejasne koncepcje mi się roją w głowie.

icon_smile.gif tak fatum normalnie,mojra,przeznaczenie.b
Naz
Na cerÄ™ to pomaga Dromin icon_wink.gif na antykoncepcji to siÄ™ nie znam.
grzałka
Mirena?
aluc
o właśnie, Mirena
znacznie mniej ma przeciwwskazań niż piguły
no i nieporównanie wygodniejsza w stosowaniu icon_wink.gif
*Blue*
Implant? Masz zabezpieczenie na 3 lata.
milly
przenikliwie przeczytałam wszystko i Mirenie, i o nuocośtam ringu, i sama nie wiem. Głupia jestem, bo zamiast olać i cierpliwie poczekać na zalecenie: szklanka wody, to sama szukam i jęczę kwęczę, i to złe i to nie do końca. Ech. Ale ta Mirena kusi, oj kusi. Bo implant to chyba nie stosowany jeszcze w kraju jest naszym?
*Blue*
CYTAT(milly @ Tue, 01 Sep 2009 - 23:23) *
Bo implant to chyba nie stosowany jeszcze w kraju jest naszym?


A tego to niestety nie wiem. Co do impantu, to tak jak w przypadku tabletek, jednym służy innym nie. Główną zaletą (oprócz zabezpieczenia na 3 lata) jest to, ze okresy są raz na kilka miesięcy i to takie liche.icon_wink.gif
milly
otóż jestem po wizycie u pani endo-gino i absolutnie przy nadciśnieniu nie można stosować antykoncepcji hormonalnej. Cóż, pozostaje mi nabycie dwóch worków prezerwatyw 41.gif
aluc
CYTAT(milly @ Thu, 24 Sep 2009 - 22:38) *
otóż jestem po wizycie u pani endo-gino i absolutnie przy nadciśnieniu nie można stosować antykoncepcji hormonalnej. Cóż, pozostaje mi nabycie dwóch worków prezerwatyw 41.gif


a po cóż ci dwa worki??? one mają najwyżej kilkuletni okres przydatności do spożycia icon_mrgreen.gif

Mirena też odpadła? z powodu, że nadciśnienie?
milly
a jak gdzieÅ› po drodze spotkam ognistego kochanka???

głównie ze względów. Oraz Nuocośtam ring też odpadł. I generalnie to albo szklanka wody, albo guma 21.gif
anita
CYTAT(milly @ Thu, 24 Sep 2009 - 20:51) *
a jak gdzieÅ› po drodze spotkam ognistego kochanka???

głównie ze względów. Oraz Nuocośtam ring też odpadł. I generalnie to albo szklanka wody, albo guma 21.gif

albo Zosia icon_smile.gif
addera
a ja tam mam zwykłą wkładkę i nie narzekam
Eta
no właśnie, a czemu nie zwykła spirala, bez dodatku hormonów?
naples
Najlepiej udaj sie do lekarza, zrobi odpowiednie badania i dobierze ci odpowiednia antykoncepcje icon_wink.gif
moko.
Ja miałam wkładkę miedzianą i sobie chwaliłam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.