To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

miły, przyjemny poród-gdzie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mariola 27
Witam Wszystkich?
Jestem zainteresowana jakimś dobrym ginekologiem okolice Dąbrowy Górniczej, Katowic.Wybiegam myślami w przyszłość dość niedaleką i w związku z tym lekarz do którego zwykle chodziłam nie jest chyba odpowiedni ze względu na miejsce w którym miało by nastąpić rozwiązanie(szpital w D.G.)Dlatego chciałabym dowiedzieć się o Waszych odczuciach gdzie najlepiej rodzic i polećcie mi dobrego ginekologa, zaangażowanego od początku aż do końca.Słyszałam przychylne opinie o Szpitalu Im.Leszczyńskiego w Katowicach- czy to fakt?Może ktoś tam rodził.Dzięki za wszystkie informacje. Pozdrawiam icon_smile.gif
Aneczka
Ja tam zawsze zachwalam Siemianowice...
Miło, kameralnie, duzo przestrzeni, dobre warunki.
Doktory w zdecydowanej wiekszosci zainteresowane i zaangazowane. icon_wink.gif
Rodziłam tam dwójkę dzieci, z obu porodów zadowolona jestem.
Jak chcesz cos wiecej wiedziec - zaprasam na priv.
Anula
Ja jestem z Dabrowy Gorniczej i Cie rozumiem jezeli chodzi o szpital w D.G. Ja rodzilam w Bedzinie i jestem bardzo zadowolona, a rodzilam niedawno, bo we wrzesniu. Lekarza tez moge Ci polecic (zastepca ordynatora w Bedzinie). Jezeli chcesz uzyskac jakies dodatkowe informacje - moge opowiedzic jak bylo- to napisz do mnie na adres anist@interia.pl. Moze masz gg?
Nadmienie, ze w tym szpitalu za nic sie nie placi, a opieka jest fachowa i bardzo, ale to bardzo mila (spedzilam tam tydzien).
Pozdrawiam
Anula
Ja jestem z Dabrowy Gorniczej i Cie rozumiem jezeli chodzi o szpital w D.G. Ja rodzilam w Bedzinie i jestem bardzo zadowolona, a rodzilam niedawno, bo we wrzesniu. Lekarza tez moge Ci polecic (zastepca ordynatora w Bedzinie). Jezeli chcesz uzyskac jakies dodatkowe informacje - moge opowiedzic jak bylo- to napisz do mnie na adres anist@interia.pl. Moze masz gg?
Nadmienie, ze w tym szpitalu za nic sie nie placi, a opieka jest fachowa i bardzo, ale to bardzo mila (spedzilam tam tydzien).
Pozdrawiam
mariola 27
Dziękuję za dotychczasowe informacje, mam nadzieję, ze znajdzie sie tez ktoś kto zna szpital na Raciborskiej w K-cach od " kuchni" , bo prawie podjęłam decyzję, ze to będzie on.Pozdrawiam
anonimowy
Ja osobiście Raciborskiej nie znam, ale za to znam dwie dziewczyny, które tam urzodziły dwójkę dzieci (2000 i 2003) i obie są bardzo zadowolone.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.