To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

królik

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
Ratunku , mam krolika -i co z nim zrobic , kurcze mateczka sie we mnie odezwala wewnetrzna, jak zrobic krolika bez wina,piwa,smietany i generalnie takiego zeby Zoska mogla zjesc? b
ulcik
krupnik ?
agabr
Kurcze chodzi mi ulcik o to zebym mogla jej taka papke kroliczo warzywna zrobic -jak patrze na tego krolika to ona do podstawowki bedzie go jadla.b
Abotak
podziwiam za odwage 06.gif
We mnie to sie mateczka odzywa ale w sensie uczuc macierzynskich do krolika. Mam chyba juz 4 w zamrazarce 03.gif ( and counting bo M codziennie z bronia wybywa na sasiednie pole i po godzinie kolejnego przynosi) i nie tylko ich nie zrobie ale i nie zjem 37.gif )
agabr
Bogusiu ale w sensie , ze taki maly kroliczek wlochaty? a nie to wcale nie mam .Ale po trzech wspolnie spedzonych godzinach , zabaranej kuchni i w ogole ogolnemu rozbiciu zamierzam wspierac nadal firme Hipp.b
Dzaga
hmm mało pocieszające bo zamówiłam króliki dla dziewczynek 21.gif
Abotak
Agnieszko, to moze mateczkowanie wspolczesno-staromodne chili BiElDabljuuuuu icon_wink.gif ?
Krolik na stol rodzinny, przyprawiony jak tam rodzina lubi,
a dla dzieciecia uprzywilejowanego ochlapy zostawiamy, znaczy kawalek ugotowany osobno.
Wzglednie fragmenty rodzinnego obiadu jesli rodzina bezsolna na ten przyklad.

Zadnych papek, sloiczkow, zafajtanej kuchni czy dziecka i tego co pod nim i wokol
Natomiast...

https://babyledweaning.com/

https://www.babycentre.co.uk/baby/startings...babyledweaning/


https://www.youtube.com/watch?v=VQxu2Zh9O7E...feature=related icon_wink.gif
fifafo
a ja ostanio królika zamarynowałam na 2 dni w lodówce( czosnek sół przyprawy do miesne ( chyba kazda rodzinka lubi swoja mieszankę )
a potem go udusiłam na patelni zjedliśmy z cebulką
dzieciakom musiałam wmówić ze to kurczak i jakoś zjedli potem tylko starszy powiedział dobre nasz dziadzio hoduje króliki :0 haha przejrzał mnie
Orinoko
Ja troche kamuflowalam gotowanego na parze krolika w sosie warzywno-pomidorowym, przez jakis czas przechodzilo u nas
Raz wyprodukowalam jakis kurzeco-kroliczy pasztet (suchy wyszedl, uch)
Ale chyba niemowleciu to spokojnie ugotowac, potraktowac blenderem na papke, moze z jakimis delikatnymi przyprawami (ziola?) i powinien przejsc?
Swojego kupowalam w stanie zamrozonym z koscmi, wiec po ugotowaniu musialam kosci oddzielac, a skubaniec ma klatke piersiowa dosc drobna, wiec uwaga!
Rozne czesci smakuja roznie, tak jak u kurczaka 29.gif
Osobiscie nie przepadam za miesiwem kroliczym, no ale czego sie nie robi dla tych maluczkich 06.gif
Esther@
A ja nie patrząc na podforum bardzo się ucieszyłam, że posypią się rady dla świeżo upieczonej właścicielki królika jako że u Ale na razie nie skorzystam, bo moja Zośka woli żywego od krupniku.
oluśia
Ja mroziłam na mniejsze kawałki i gotowałam na tym zupki dla Kacperka .Albo mieliłam i robiłam pulpeciki w sosiku koperkowym 06.gif
Eliszka
Ja mroziłam ugotowanego/duszonego, porcjowanego na małe, jednodniowe części. Te porcje wrzucałam później do prawie ugotowanych warzyw tylko tak aby się rozmroziły i miksowałam zupę młodemu.
ania.m
WyciÄ…gnÄ™ temat...

Mam w zamrażalniku królika (takiego już bez sierści 29.gif )
Jak ja mam się za niego zabrać i co z niego zrobić - najlepiej jakby wyszedł obiad dla całej naszej czwórki 04.gif
Ammm
Moi rodzice po prostu piekÄ… z przyprawÄ… staropolskÄ… i jest naprawdÄ™ bardzo smaczny.
ania.m
A ćwiartkować go? Czy też w całości upiec?
Jak długo się takiego piecze?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.