To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Slabe paznokcie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katarzyna1326
Witam.
Mam strasznie słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Czy zna ktoś jakiś SKUTECZNY sposób na ich wzmocnienie? Jakieś tabletki może albo coś? Pomocy!!
Pozdrawiam serdecznie.
Nessi
Tabletki Capivit A +E, odrzywki, baza
a z domowych to kąpiel pazurków w ciepłej oliwie z oliwiek z dodatkiem kilku kropel cytryny.
Bibi:-)
Magda, czy ten Capiwit działa również na włosy?
fafura
Bibi u mnie na wypadające włosy pomógł wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy. Chciałam kupić Skrzypowitę (siła reklamy w tv), ale w aptece farmaceutka poleciła mi wyciag ze skrzypu i pokrzywy taki :
https://esentia.pl/BioOgrody_Wyciag_ze_Skrz...iety_p33206.htm

Cenowo wyszło całkiem tanio, w pudełku 100 szt.- czyli na 50 dni regularnego zażywania. Po kuracji 1 paczką zmiana była więcej niż zauważalna. Włosy prawie wcale nie wypadały- dosłownie 5 włosów na grzebieniu (liczyłam!), a stan paznokci też się poprawił. Polecam!
xxyy
Wcierac codziennie olejek rycynowy w paznokcie przez kilka tygodni.
Bibi:-)
Fafura, dzięki serdeczne. Teraz mam tę osławioną reklamą Belissę, ale pewnie za krótko biorę, żeby zobaczyć efekt. Potem spróbuję twojego specyfiku. Muszę coś robić, bo wyłysieję...

Sorki za wcięcie się w temat.
katarzyna1326
dzieki dziewczyny za pomoc. skorzystam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.