To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Potwory w przedszkolu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

adukland
Witam serdecznie,
moj prawie 4-letni syn od zeszlego tygodnia uczeszcza do przedszkola. Calkiem chetnie to czynil do konca tygodnia - dzis jednak pojawil sie problem - w przedszkolu sa potwory i on tam nie pojdzie!
Eliot nie oglada filmow, gdzie pojawiaja sie potwory, zas w ksiazkach, ktore mu czatamy sa jesli jakies to takie dla 3-4latkow.
Czy ktos zna moze sposob na "przegonienie" potworow z przedszkola???
oluśia
Często dzieciaki wymyślają zabawę i bawia się w potwory .Pewnie to miejsce miało w przedszkolu .Wypytaj jeszcze syna dokładniej może dowiesz się więcej i razem rozwiążecie problem .
As-ia
Zapewne o potworach synek dowiedział się od jakiegoś dziecka w przedszkolu.Mojej córce jakiś czas temu o kilka lat starszy kuzyn opowiedział historie o potworach w ciemnościach 37.gif Luiza od tego momentu panicznie bała się ciemności i potworów.Na szczęście znaleźliśmy sposób na "potwory" 06.gif Kupiłam córce bajkę potwory i spółka ,po jej obejrzeniu wytłumaczyliśmy jej,że te potwory to są przebrani aktorzy,bo prawdziwych potworów nie ma .Pomogło ,teraz gdy jakieś dziecko wspomina o potworach Luiza od razu z uśmiechem na buzi mówi,że to są tylko aktorzy i nie ma się czego bać icon_wink.gif
ewela
Wyobraźnia dziecka nie zna granic.
Moja córka nie myje w przedszkolu rąk mydłem.....bo koty je zatruły.....

No i co.....ja też bym nie myła rąk w zatrutym przez koty mydle;-) 29.gif

Pozdrawiam
Ewelka
oluśia
Dopytaj Pań w przedszkolu może pozwolą przynieść Twoje mydło .Wspólny zakup mydeła z córką i wytłumaczenie że nie jest zatrute może rozwiąże sprawe . Warto spróbować .Chyba że mają dozownik icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.