To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Krwawienie 11 dni przed terminem @...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Adriannna
Od jakiego juz czasu staramy sie z A. o drugie dziecko. Kilka dni temu rowniez poczynilismy starania 08.gif Czekam sobie z nadzieja na to, ze tym razem sie uda...problem w tym, ze dzis 11 dni przed okresem zaczelam krwawic i niebardzo wiem co to moze oznaczac...czy ktoras z was spotkala sie z czyms podobnym?

Dodam, ze jest to 5 dzien po ewentualnym zaplodnieniu...
Dirty Diana
Krwawisz tak mocno czy plamisz? Krew czerwona czy jasnoróżowa lub brązowa?
Adriannna
CYTAT(Kaelsa @ Mon, 14 Sep 2009 - 17:02) *
Krwawisz tak mocno czy plamisz? Krew czerwona czy jasnoróżowa lub brązowa?

Krwawie, tak jak by to byl poczatek okresu, na brazowo narazie...
maminka43
to pewno implantacja zarodka....
oby to było to,trzymam kciuki,Adrianno!
Adriannna
CYTAT(maminka42 @ Mon, 14 Sep 2009 - 19:21) *
to pewno implantacja zarodka....
oby to było to,trzymam kciuki,Adrianno!


...implantacja 5 dni po zaplodnieniu?...jest to mozliwe? Ja czytalam gdzies ze zaczyna sie okolo 7 dnia po zaplodnieniu...wiem, wiem "okolo" to moze byc rownie i 5 dzien w sumie....no naprawde jestem ciekawa...
maminka43
Ja tez przedtem tego nie wiedziałam,w ciaży z córkami żadnej plameczki ani nic,a w ostatniej ciąży właśnie na kilka dni przed spodziewanym terminem miesiączki takie skąpe brązowe plamienie...pewna byłam,ze sie''rozkręci''na okres,ale-zanikło po dobie,dwóch...
To z mych obserwacji 06.gif
A wzmożone odbijanie,no wiesz''bekanie''?Czasem to objaw dominujący na starcie... 08.gif
Adriannna
CYTAT(maminka42 @ Mon, 14 Sep 2009 - 19:56) *
Ja tez przedtem tego nie wiedziałam,w ciaży z córkami żadnej plameczki ani nic,a w ostatniej ciąży właśnie na kilka dni przed spodziewanym terminem miesiączki takie skąpe brązowe plamienie...pewna byłam,ze sie''rozkręci''na okres,ale-zanikło po dobie,dwóch...
To z mych obserwacji 06.gif
A wzmożone odbijanie,no wiesz''bekanie''?Czasem to objaw dominujący na starcie... 08.gif


Nie, czegos takiego nie mam. Jedynie w podbrzuszu mnie kluje i glowa mnie boli dzis. Juz dwa razy siegalam po aspiryne...
simonav
Coś mi tam "świta w głowie"że chyba są dostępne już testy ciążowe takie,że można go sobie zrobić kilka dni po zapłodnieniu,jeszcze przed terminem miesiączki.Ale nie jestem pewna icon_smile.gif
Tigerek
Na dwoje babka wróżyła. Jest taka opcja, że wraz z owulacją do otrzewnej dostała się mikro-odrobina krwi (normalne, czasami się zdarza, mojej mamie prawie co miesiąc, mi raz na kilkanaście razy) i to powoduje krwawienie i pobolewanie. Ale oby to było wymarzone dzieciątko icon_smile.gif
Adriannna
Hmmm...nigdy czegos takiego nie mialam, ale kto wie, moze to wlasnie to...
użytkownik usunięty
[post usunięty]
zilka
Adrianno icon_smile.gif ja to Ci powiem mądrze tak - albo w tej ciąży jesteś albo nie ale bardzo Ci tego życzę 06.gif
Adriannna
CYTAT(zilka @ Tue, 15 Sep 2009 - 05:05) *
Adrianno icon_smile.gif ja to Ci powiem mądrze tak - albo w tej ciąży jesteś albo nie ale bardzo Ci tego życzę 06.gif


06.gif O tak, to bardzo madre slowa...dziekuje zilka...

...a szczerze, chyba cos ze mna nie tak. Plamienie to plamienie, a ja mam po prostu okres i to obfity. Musze isc do lekarza bo nie ukrywam troche mnie to przeraza. Po ciazy okres mam calkiem regularny, a nawet jesli to raczej spoznial mi sie z 1, 2 dni...ale z pewnoscia nie pojawial nigdy prawie 2 tygodnie wczesniej przed terminem...no i to klucie w podbrzuszu, tez nie miewam zadnych boli menstruacyjnych, a teraz wrecz przeciwnie...

...dlaczego jak sie chce miec drugie dziecko, wszystko idzie na opak...przynajmniej mi...? 32.gif
Dirty Diana
Adrianno, spokojnie. Jeszcze nie wiadomo, o co chodzi. Nie stresuj się niepotrzebnie. Idź do lekarza, porozmawiaj. Nawet zdrowa kobieta może mieć lekkie zawirowania w organizmie.
anulka 1979
Ja jak miałam krwawienie miedzy okresami to okazało sie że jestem w ciąży ale pozamacicznej i skończyło się operacją. Także najlepiej to isć do lekarza się przebadać.
aniaim
Adrianno - i jak byłaś u lekarza?
Adriannna
Tak bylam :0) Dziekuje, ze pytasz :0) Wszystko w normie, niestety nie byla to ciaza. Po prostu cos sie poprzestawialo z powodow...niejasnych w sumie. Lekarz stwierdzil, ze np. dieta, ktora wtedy zaczelam mogla miec rownie dobrze na to wplyw...niewazne, grunt ze wszytsko ze mna ok...no i nadal mam nadzieje, ze moze tym razem w koncu udalo mi sie zaciazyc...okres mi sie spoznia dopiero 2 dzien wiec z testem poki co jeszcze poczekam...do poniedzialku...trzymajcie kciuki :0)
xxyy
Trzymam icon_smile.gif
aniaim
Oczywiście że trzymam &&&&&&
Mariena
CYTAT(Adrianna78 @ Mon, 14 Sep 2009 - 22:03) *
Nie, czegos takiego nie mam. Jedynie w podbrzuszu mnie kluje i glowa mnie boli dzis. Juz dwa razy siegalam po aspiryne...


Aduś - przenigdy nie bierz aspiryny, jak nawet podejrzewasz tylko, że jesteś w ciąży. Możesz paracetamol, ale aspiryna jest ZAKAZANA, może spowodować krwawienia!!!
Adriannna
Oooo, tego to nie wiedzialam. Dzieki Mariena!
Macio
Trzymam.
Adriannna
:0)

Dziekuje wszystkim za kciuki...wychodzi na to ze pomogly :0) Dzis na tescie pojawily sie dwie rozowe kreseczki :0) Ogromnie sie ciesze!

ewik.
super - Gratulacje icon_biggrin.gif
xxyy
Adrianna gratulacje, spokojnej zycze.
Ciocia Magda
Brawo!! Gratulacje icon_biggrin.gif
moko.
Brawo icon_wink.gif
aniaim
Adrianno wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!
Dirty Diana
I ja gratuluję. To jeszcze czerwiec czy już lipiec?
AsiaKG
Gratulacje!!!!
Spokojnej ciąży!!!!
alona24
super gratulujÄ™!!!!
Inkusia
Gratulacje!!! brawo_bis.gif
Agnieszka_82
Adrianna - gratulujÄ™ !
maminka43
Adrianno-gratulacje!!!!Ogromnie sie cieszÄ™ icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif brawo_bis.gif
Adriannna
Dziekuje wam bardzo :0)
użytkownik usunięty
[post usunięty]
joanaz
Adrianno- gratulacje.

joanna
jeni27
I ja dołączam do grona Gratulujących icon_smile.gif
Truśka
Gratulacje! icon_biggrin.gif
niewidzialna
gratuluję z całego serduszka i życzę spokojnych tych najpiękniejszych miesięcy
olivia
To i ja skladam gratulacje ! 06.gif
emce
Gratulacje! icon_smile.gif
Mi
Gratulacje !!!
Ewelinek
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naz
Gratulacje wielkie icon_biggrin.gif
Arwena.
Adrianna gratulacje icon_smile.gif
.uzytkownik.usuniety.
Gratulacje icon_smile.gif

K
Macio
Gratulacje:)
jaAga*
Gratulacje!
Silije
Gratulacje, strasznie sie cieszÄ™!
Będzie lipcowy maluch?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.