To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dziecko!! Część XVIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Ola81



XVIII odsłona wątku dla wszystkich którzy starają się o dziecko lub dopiero myślą o starankach!!!!!!!

Życzę Wam wszystkim i sobie aby ten wątek był równie owocny albo jeszcze bardziej niż poprzedni !!!!!



menka (+)
Odeszła na zawsze 28 kwietnia, we śnie, nagle, niespodziewanie... Marzenko zawsze pozostaniesz w naszej pamięci [*]
Wieczny odpoczynek...



<a href="https://zasady-mierzenia-temperatury-obserwacji-sluzu-etc-npr-t38235.html/" rel="nofollow" target="_blank">
Normy FSH i LH : ( Hormony te powinny być badane w 2-3 d.c.)


LH jednostki w mlU/ml
faza folikularna 1,1 – 11,6
owulacja 17 – 77
faza lutealna 0 – 14,7
menopauza 11,3 – 39,8

FSH jednostki w mlU/ml
faza folikularna 2,8 – 11,3
owulacja 5,8 – 21,0
faza lutealna 1,2 – 9,0
menopauza 21,7 - 153

bardzo ważne!
Wartość FSH poniżej 3 mIU/ml sygnalizuje niewydolność przysadki.
Wartość FSH 9-12 mIU/ml oznacza obniżoną rezerwę jajnikową.
Wartość FSH 12-18 mIU/ml oznacza wyczerpującą się rezerwę jajnikową, stymulacja przy takim FSH jest trudna.
Przy FSH > 18 mIU/ml stymulacja owulacji jest bardzo trudna, a często niemożliwa, prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe. </a>


Owulacja- inaczej jajeczkowanie to uwolnienie dojrzałej komórki jajowej (gamety - komórki rozrodczej kobiety) ze znajdującego się w jajniku pęcherzyka Graafa.Owulacja to dość krótki proces. Komórka jajowa żyje zaledwie ok. 24 h. Czas przed owulacją, czyli faza folikularna ma różną długość i jest to cecha osobnicza, często podlegająca zmianom.



Nasze Ciężaróweczki :




- PTP -26.05.2010 r.


PTP - 08.05.2010 r.

- PTP - 02.07.2010 r.

- PTP - 05.07.2010 r.












Dziewczynki które starają się - walczą:



Milutka 33 cykl starań - @ 01.09.2009

CZARNA863 - 24 cykl starań - @ 20.05.2009 - CHWILOWO PAUZUJE W STARANICH

Gosia2406 - 18 cykl starań - @ 20.09.2009

bobi - 15 cykl starań - @ 20.10.2009

mijka - 15 cykl starań - @ 26.10.2009

Agnieszka 1108 - 11 cykl starań - @ 30.10.2009

asiaaa - 10 cykl starań - @ 28.10.2009 - cykle 30-36 dni

buniaaa - 8 cykl starań - @ 19.10.2009

~anula~ - 7 cykl starań - @ 26.10.2009 - cykl 28 dni

Ola81 - 6 cykl starań - @ 13.10.2009

czarna2402 - 6 cykl starań - @ 31.10.2009 - cykl 27-28 dni

Agnieszka_82 - 6 cykl starań - @ 03.11.2009 - cykl 28 dni

pipistrellus - 5 cykl starań - @ 08.10.2009

iza1982 - 5 cykl starań - @ 14.10.2009


Joka - 4 cykl starań - @ 11.10.2009

zuza1313 - 4 cykl starań - @ 31.10.2009

Galadriela - 3cykl starań - @ 08.10.2009

Papużka - 3 cykl starań - @ 14.10.2009

banyk - 2 cykl starań - @ 19.10.2009

aniaim - 2 cykl starań - @ 01.11.2009


alona24 - 1 cykl starań - @ 09.10.2009

Anecznik - 1 cykl starań - @ 16.10.2009

klekotka - 1 cykl starań - @ 21.10.2009













Czekam na aktualizacje od:

samozwajka
Nika82
mon!k@ - 8 cykl starań - @ 18.06.2009
takaja - 12 cykl starań - @ 12.07.2009 - cykle 29-39 dni

andzia79 - 13 cykl starań - @ 04.08.2009


Inka-24 - 35 cykl starań - @ 25.06.2009 - cykl 30 - odpoczywa icon_smile.gif



Wszystkie prośby i aktualizacje proszę wysyłać na PRIV





klekotka
Åšlicznie tu.
Ola gratuluje gospodyni kolejnego wątku. Mam nadieje, że niedługo tu dołączę
Galadriela
Olu jesteÅ› znakomitÄ… GospodyniÄ… icon_smile.gif

Dziewczyny - owocnego wÄ…tku! ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif
biedronka83
Cześć dziewczynki!! Kurczę jak tu ładnie icon_smile.gif
Ja siedzę od rana w mieszkanku i albo śpię albo szydełkuję a w gardle mam jakąś gulę która nie pozwala mi jeść. Mam tylko nadzieję że z dzidzią wszystko będzie w porządku bo mało jem i mało piję i nie wiem co gorsze ale niczego nie mogę wcisnąć Dziś tylko drożdżówka z makiem (pyszna) mi podeszła i trochę ziemniaków i schabowego i tak od 7 rano icon_sad.gif ja przeżyję ale czy to maleństwo da radę.. ciekawe co na to mój lekarz powie. W aptece zamówiłam opaski przeciwwymiotne i ogólnie na mdłości. Mam nadzieję że pomogą bo to jakaś nowość niby.

Oj kochane życzę Wam takich mdłości jak ja bo wiem że na nie czekacie. Odezwę się wieczorkiem (wizyta o 18tej) także bądźcie cierpliwe bo mi tej cierpliwości dziś brakuje..

Agnieszka_82
Olu - dziękujemy za kolejną odsłonę !! Mam nadzieje że bedzie ona szczęsliwa i niedługo będą tutaj pustki !!! balety.gif

Dziewczynki - do dzieła ! ciaza.gif
Ola81
Dziewczynki o owulce i reszcie napiszę wieczorem.Bo teraz muszę wyjść. Dzieki że Wam sie podoba. Ale nie zasiedźcie sie tutaj.
iwonadancer
melduje się na kolejnym wątku icon_smile.gif olu jest super!!!! dopatrzylam się tylko małej nieprawidłowości na I-szej stronie wśród staraczek znalazła sie biedronka:) a to przeciez już ciężaróweczka jest haha niech zmyka z tej listy szybciutko icon_smile.gif może dziewczynki które w zeszłym wątku zafasolkowały wpisac jako gości do zadań specjalnych tj. podsyłania fluidków:)
Ola81
iwonko biedronka jeszcze nie chciałą byc zapisana jako ciężaróweczka. Więc narazie wedle zyczenia jest jako niby starająca sie icon_wink.gif
Żabolek
Olu super!
Mam nadzieję że zanim minie 100 stron to my będziemy juz na ciężarówkach!
Więc dziewczynki do dzieła! Ten watek będzie nasz 06.gif

Biedronka trzymam kciuki cały czas! Ja na mdłości dostałam od lekarza takie czopki (nazwy nie pamiętam) Na początku pomagały ale później już nie. Dodam że mdłości i 450[1].gif miałam do 16 tygodnia. Przeszły nagle. Dosłownie z dnia na dzień. Teraz duzo bym dała żeby to się znowu zaczęło 13.gif



AsiaKG
CYTAT(Żabolek @ Tue, 15 Sep 2009 - 14:06) *
Ja na mdłości dostałam od lekarza takie czopki (nazwy nie pamiętam) Na początku pomagały ale później już nie. Dodam że mdłości i 450[1].gif miałam do 16 tygodnia. Przeszły nagle. Dosłownie z dnia na dzień.


TORECAN- te czopki siÄ™ zwÄ…icon_wink.gif
Tanie jak przysłowiowy barszcz

Ale jak Żabolek pisze- potem już nie pomagają 32.gif .. też miałam mdłości do 16 tygodnia 21.gif
iwonadancer
ja też chcę mdłości i czopki i bóle brzucha i senność i spuchniete nogi i rozstępy i wogule wszystkie dolegliwosci ciążowe.... 41.gif ;
dziś moja siostra ma wizytę u gina, mam nadzieję że wszystko będzie w porządku...kazałam jej iść i przed wizytą betę zrobić icon_smile.gif zreszta już mi trochę przeszła ta zazdrośc i złość w końcu to siostra jakaby nie była będę ja zawsze kochała, może jej kiedyś powiem jaką mi krzywde wyrządziła mówiąc te zdanie ale teraz już nie ma co się złościć (kobietom w ciąży się wybacza wszystko:)
biedronko zdaje się że będziecie rodzić w tym samym terminie siostra ostatnią @ miała 4.08.2009 hehe fajnie jej brzuszek będzie sie powiększał tak jak twój:)
milutka
MeldujÄ™ siÄ™ na nowym wÄ…teczku icon_smile.gif

Biedroneczko życzę powodzenia na wizycie &&&&&&&&&&&&&

A ja to muszę już uciekać obiadek mężowi przygotować.

Pa pa i pozdrawiam icon_smile.gif
Ola81
Dziewczyny prośba jeżeli coś napiszę a Wt stwierdzicie że lekko to naciągane to dajcie znać. Gdyż nie mam tak obszernej wiedzy. Staram się pisać zrozumiale. Ale nie zawsze wychodzi.
kasia uk
Dziewczyny ja tez tutaj wchodze ... mam nadzieje ze to pomoze w moich staraniach, a zawsze lepiej jest z innymi. Mam nadzieje ze nam sie uda. W czwartek ide do lekarza prosic o badania, Boze jak tutaj jest ciezko ich o cos takiego prosic, oni tutaj mowia ze tak ma byc i nie myslec o poczeciu tylko czekac, a samo przyjdzie. Z moja pierwsza ciaza nie bylo zadnego problemu, zapragnelam dzieciaczka i pierwszy miesiac i mialam juz fasolke a teraz kolejne, kolejne i nic....
iza1982
Oleńka gratuluję piekna pierwsza stronka, oby lista ciężarówek na koniec była tak długa jak lista staraczek teraz icon_smile.gif
buniaaa
Jestem i ja wave.gif
Znalazłam Was he he...
Miałam trochę do nadrobienia, gdy mąż w domu to mało czasu na komp tym bardziej że mamy trochę zmartwień i takich tam, nic nie idzie nam po myśli 32.gif
Ja też byłam u gina w zeszłym tygodniu, okazało się że mam tyłozgięcie macicy... nikt wcześniej tego mi nie powiedział i Iwonko tyłozgięcie lekarz może stwierdzić przy zwykłym badaniu ginekologicznym. Przepisał mi antybiotyk bo ponoć mam jakieś zapalenie icon_eek.gif i jak powiedziałam że w styczniu odstawiłam tabletki anty i dzidziusia nie ma to powiedziała mi że najpierw antybiotyk a potem ma się martwić dzidziusiem icon_confused.gif
Moja sznaucerka jak była mała też miała zatrucie pokarmowe i objawy takie jak Twoja psinka, weterynarz powiedział że tak jak nam coś zaszkodzi tak i psiaczkowi może, tylko niewiem czy, ona się mogła zatruć bo nic innego oprócz karmy nie jadła a na dwór też nie mogliśmy wychodzić bo zarazki są wszędzie.
Życzę ci aby te testy owu nie przydały się i żebyś mi je wysłała bo ja chętna jestem bo cykle nieregularne i owulke trudno wychwycić a jak one takie szczęśliwe to już wogóle...
Olu faktycznie ślicznie tutaj... ale wolałabym się przenieś na wątek ciężaróweczek 43.gif
Mój synek właśnie pożegnał się z choróbskiem ale pani doktor jeszcze nie pozwoliła puścić go do przedszkola, kurcze tylko pierwszy tydzień był a teraz w domku siedzi. Od poniedziałku za to pobiegnie z radością. Ale sprzeciwiłam się antybiotykom i pije syropki, może gdybym wzięła ten antybiotyk to już zapomniałby dawno o chorobie ale on od drugiego miesiąca życia ciągle na antybiotykach a ja teraz się buntuje bo ile można a na zwykłych soczkach i syropkach które oczywiście lekarz przepisze też wraca do zdrowia.
Ale się rozpisałam...
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciukasy &&&
iwonadancer
biedroneczko jak tam po wizycie? czekamy z niecierpliwością bo jużmnie palce bolą od zaciskania kciuków icon_smile.gif
moja siostra zadzwoniła i powiedziała że serduszka jeszcze nie było słychać, ginekolog stwierdziła że to jeszcze za wcześnie bo to 6tydz. ciąży, ale pęcherzyk jest, ma wrócić za 2tyg. na ponowne badanie
buniaaa z ogromną przyjemnością bym ci przesłała te testy i mam cicha nadzieję że one naprawdę magiczne są hihi /już dwie ciaże wywołały:)/ dobrze że twój malec już wraca do zdrowia i to bez antybiotyków! wiem coś o tym jako małe dziecko miała nawracajace anginy i zapalenia gardła lekarze faszerowali mnie antybiotykami i nic z tego nie wynikało, a tylko nieżytu żołądka się nabawiłam i do tej pory mam problemy z żołądkiem
biedronka83
MeldujÄ™ siÄ™ icon_smile.gif

Dzidziuś ma 6 tyg 3dni icon_smile.gif serduszko bije icon_smile.gif jestem przeszczęśliwa icon_smile.gif dostałam Torecan tak jak napisałyście Mam nadzieję że pomoże. Odezwę się jutro Dzięki za kciuki icon_smile.gif
Ola81
Biedronko to rewelacyjnie. Bardzo siÄ™ cieszÄ™.
Mijka
Jestem i ja icon_smile.gif obyśmy szybko stały się ciężaróweczkami, jedna po drugiej icon_smile.gif
Żabolek
Biedronko wspaniałe wieści!
Jeszcze raz GRATULACJE!!!! 03.gif 03.gif 03.gif


CYTAT
Jestem i ja obyśmy szybko stały się ciężaróweczkami, jedna po drugiej


Mijka to może zaczniesz???? A my oczywiście po Tobie 06.gif
Papużka
Dzień dobry, jaki piękny nowy temacik icon_smile.gif
Melduję posłusznie, że @ nie nadeszła. Niemniej od dni dwóch czuję się jakby była już tuż za progiem tylko wredna mnie przetrzymuje. Puka i puka do drzwi, a jak idę sprawdzić czy to ona... to nie ma nikogo. Grrrrr

Wpadłam do domu głodna i pożarłam dwa lody w czekoladzie. Ach wieczór rozpusty icon_biggrin.gif
asiaaa
melduję się na nowym wąteczku icon_smile.gif jak tu ładnie icon_smile.gif Życzę Wam i sobie, zeby to byla ostatnia odsłona dla każdej z nas!!

biedroneczko cudowne wieści przynosisz! GRATULACJE brawo_bis.gif
iwonadancer
biedronko cudna wiadomość bardzo się cieszę!
dkarolcia
biedronka83 gratulujÄ™ serducha!!!

Ola spisałaś się na medal!
iwonadancer
https://c.wrzuta.pl/wi18930/74d6fa0f0016ff5...0brzuchu%20%3Ap

zobaczcie jakie fajne zdjęcie icon_smile.gif
iza1982
Biedronka suuuuper! bijące serduszko.... tuż pod Twoim.... zazdroszczę.....
Agnieszka_82
Biedronko gratuluję !! Super wiadomość icon_smile.gif!
biedronka83
Dziewczynki musiałam wpaść jeszcze na chwilkę. Jesteście kochane przytul.gif mąż daleko i nie ma mnie jak przytulić a wy swoimi ciepłymi słowami sprawiłyście że poczułam ciepełko w serduszku 41.gif

Dkarolcia wytrzymaj jeszcze chwilkę a zobaczysz serduszko icon_smile.gif jak widać u każdej z nas jest inaczej. Lekarz do mnie mówi: No ładnie. Mamy żywy płód. A ja na to A widać serduszko?? On: No przecież mówię że żywy icon_biggrin.gif I już mi nerwy puściły.. Oby teraz wszystko było dobrze.

Ola81 możesz wykreślić mnie z listy staraczek ale nie myślcie że tu nie będę zaglądać bo za bardzo się przywiązałam 37.gif

Iwonadancer mam nadzieję że nie zdąrzysz użyć testów..

Aha i proszę mi się tu nie rozsiadać na dłużej!! nienie.gif

Na fluidki może jeszcze za wcześnie ale 10 października następna wizyta więc mam nadzieję że będę mogła Wam posłać mnóstwo icon_smile.gif
agnieszka 1108
Melduję się na nowym wątku - Ola jesteś super icon_biggrin.gif (proszę tylko o małą poprawkę - zaczełam już 9 cykl niestety). O rety zaraz będzie rok a tu nic

Biedronka - cieszę się razem z Tobą, wspaniałe uczucie zobaczyć serduszko swojego maleństwa.
Dkarolcia przy następnej wizycie i Ty zobaczysz to szczęście.

Miłego dnia
klekotka
biedronka ja równiez gratuluję. Dbaj o Was
Ola81
Witam dziewczynki. Melduję sie i podpisuje listy. U mnie już niedługo zacznie się @. Aż się boje tych bóli pierwszego dnia. Ale już zaopatrzona jestem przez męża w Nurofen.

Miłego dnia życzę
bobi
Biedronko super wieści, bardzo się cieszę i zyczę wam zdrówka. brawo_bis.gif

Olu super odsłona, obyśmy nie doczekały końca tego wątku, życzę wszystkim ciaza.gif
Żabolek
Ja też witam!
Ledwo żyję. Młody w nocy budził się chyba z 6 razy i płakał że boli go gardło, albo dla odmiany zaczynał się taki kaszel że myślałam że się udusi 32.gif
Teraz Kubuś pełen energii rozrabia a ja siedzę i oczy mi się same zamykają. No ale najważniejsze że dzieć zdrowieje. Gorączki już nie ma i w dzień jest ok (tylko te nocki takie kiepskie)

Ja też już prawie zdrowa. Tylko strasznie chce mi się spać. No ale kawka postawi mnie na nogi bo długi dzień przede mną (jakoś w pracy szybciej czas leci a w domu z nudzącym się i marudnym 3 latkiem dłuży się i dłuży)

iwonadancer
melduje sie i podpisuje liste we środowy poranek icon_mrgreen.gif icon_smile.gif
żabolku biedny Kubuś strasznie się wymeczyl pewnie tej nocy... niech zdroweieje szybciutko I TY MAMUSKA TEŻ! Ja własnie popijam kawke także zdrówko żabolku:)
Olu 3maj sie mam nadzieję że @ nie wymęczy cie za bardzo i okaże się łagodniejsza niż oczekujesz icon_smile.gif
papużko a dwa dni spóźnienia to przypadkiem nie pora na teścik kolejny?
asiaa a co tam u ciebie kochana, który to dzień cyklu? jak staranka? no i jak tam twoje bakterie czy wszystkie już wyleczone? robiłaś badania? jak sama nie masz weny do pisania to cie troche pociągam za język 08.gif 02.gif
iwonadancer
Mnie słuchajcie też coś trochę choroba łapie, mam przebrzydły katar i cały czas kicham... no ale sie nie poddaje łykam witaminy, wczoraj na noc najadłam się czosnku, mam nadzieję że jakoś przetrwam i nie rozlozy mnie na dobre...
A wracajac do staranek,dziś 17dc, dni płodne wydaje sie zakończone, ale w sumie to nie wiem bo jakiś dziwny ten mój cykl, śluzu płodnego było tyle co kot napłakał i to jakoś późno i cos myslę że nic z tego tym razem nie będzie.... no cóż zobaczymy testuje jeśli nie przyjdzie @ w niedzielę 27 , czyli za 11 dni... ah nienawidze tego czekania ...wrrrrr icon_evil.gif niech ten czas szybko leci...
Mijka
iwonko ja pierwsza raczej nie zacznę, bo spodziewam się @ też ok. 27-30, ostatnio cykle mi się skróciły, więc nie wiadomo dokładnie... 21.gif

Biedronko wielkie gratulacje i dbaj o was dwoje icon_smile.gif

papużko a może ty jako pierwsza będziesz????

Ja się od dzisiaj urlopuję do końca tygodnia.
W sobotę dowiedziałam się, że będę chrzestną... brat mojego m wpadł z dziewczyną, a mój m złapał doła, że młody będzie miał dziecko, a my dalej nic...kurcze bali się mi powiedzieć, żebym doła nie złapała, a ja lepiej to zniosłam niż mój m...
miłego dnia dziewczynki icon_smile.gif
biedronka83
Cześć dziewczynki.

Iwonadancer napisz jak siostra po wizycie. Czy widziała szkrabka?

Pozdrawiam was w piękną, słoneczną środę icon_smile.gif
iwonadancer
biedronko pisałam już o tym ale jeszcze na poprzednim staraczkowym watku icon_smile.gif serduszka jeszcze nie było tylko pecherzyk i ciałko żółte, ciąża ma 6 tygodni, siostra ma wrócić za 2 tygodnie na ponowne badanie
istara
Drogie Staraczki!

W związku z otwarciem nowego wątku przesyłam ciążowe wiruski:



I życzę Wam, abyście szybko przeniosły się na wątki ciążowe!

moko.
Ja też Wam przesyłam fluidki mojego 15 tygodniowego dzidziolka.
Powodzenia !
iwonadancer
amarylis, moko dzieki za fluidki icon_smile.gif i wpadajcie częściej icon_smile.gif
asiaaa
iwona no to jak juz ciągniesz mnie za język to napiszę icon_wink.gif u mnie dziś 23dc. Staraliśmy się w przypuszczalne dni płodne. W niepłodne też oczywiście icon_wink.gif ale nie robie sobie nadziei (no może troche, ale z wielkim dystansem). ten mój stosunek LH do FSH bliski 0,5 nastawił mnie tak do tego cyklu i nie sądzę, żeby bez wspomożenia II fazy stał się jakiś cud...
W piątek pójde do labo zrobić jeszcze prolaktyne, progesteron, cytomegalię i chyba toxoplazmoze (toxo robiłam w lutym - nigdy nie przechodziłam i w lutym tez nie chorowałam).
Hormony tarczycy tez zrobiłam, ale wyniki dopiero za tydzień bo korzystam z akcji Tarczyca jaką zorganizowano w moim mieście.
A co do bakterii to grzybów się pozbyłam, dwóch bakterii też, ale została niezmiennie enterococcus faecalis wzrost obfity icon_sad.gif
Do lekarza nie poszłam z wynikiem, bo jest na urlopie niestety. Wezme tez te wyniki do dr Biernat 7 października. Mysle, ze do tego czasu ta bakterie mnie nie zje 29.gif
No i w sumie tyle u mnie icon_smile.gif
Aha, gdyby jednak @ nieprzychodził to testuję z Tobą icon_smile.gif A Ty nie daj się choróbsku. Wcinaj czosnek. Ja uwielbiam mleko z czosnkiem, masłem i miodem... mmmmmm icon_smile.gif
Ale powiem Wam kochane, że zdecydowanie mniej mysle o tych starankach i w ogole o ciąży... ten fitness dwa razy w tygodniu mi pomaga i nie zdawałam sobie sprawy, ze tak niewiele trzeba, żeby troche odreagować. Wystarczy coś dla siebie zrobić i juz.
Mijka sytuacja podobna do mojej... ja wlasnie w przyszła niedziele ide na chrzciny jako matka chrzestna dla dziecka siostry męża. Tylko, że ja to przezywam zdecydowanie bardziej niz mój mąż.

Ola81
Asia może jednak sie udało. Ja tez idę sobie zrobić ale LH i FSH i dlatego czekam na te niedobrotę @. Czyli pomału wychodzisz z bakterii??

Dziewczyny dzieki za fluidki zaglądajcie częściej.
iwonadancer
asiaa no widziś ile się u Ciebie dzieje icon_smile.gif dzieki za wyczerpujące sprawozdanie icon_smile.gif po pierwsze super że tych bakterii sie pozbyłaś to na pewno warunek konieczny przed ciążą. Po drugie nie ma co spisywać na straty tego cyklu / chociaż i ja jakoś słabo to widzę/ ale musimy mieć nadzieję, po trzecie wizyta 7października to juz naprawdę niedługo:) Dziwi mnie tylko że masz 23dc cyklu i testowanie za 11 dni? Pewnie jak sie domyslam masz długie cykle i stąd ta późna data. To fajnie ze czekamy razem, jakos tak raźniej icon_smile.gif A z fitnesem to strzał w dziesiatke ja też chodze na treningi, wprawdzie nie fitnes tylko taneczne i naprawdę wiem że ruch jest potrzebny pozwala odreagować stresy no i na chwilę oderwać się od rzeczywistości icon_smile.gif
Dirty Diana
To ja też podsyłam od mojego synka.

F a s o l k u j c i e, f a s o l k u j c i e, f a s o l k u j c i e
MoniZ
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
no to ja tez wam przesle fluidki na tym nowym watku 06.gif od mojego ktosia w 80% corcia 06.gif choc moje przeczucie mowi ze w 100% 43.gif (swieza wiadomosc potwierdzenie 1 pazdziernika)
ola sliczna pierwsza stronka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
banyk
Cześć Dziewczyny!
Chciałam się tylko przywitać z Wami na nowym wątku 06.gif Jak tu ładnie i miło!
My mieliśmy się już starać od tego cyklu, ale złapałam paskudne zapalenie dróg moczowych i muszę się najpierw wyleczyć.

No to życzę wszystkim powodzenia i trzymam kciuki!
Żabolek
To ja sobie trochę fluidków podłapię 06.gif Żeby przepędziły paskudna@ 29.gif

Asiaa, Iwonadancer ja też ostatnio zaczęłam więcej się ruszać - jeżdżę na rowerze z kumpelą. A że mieszkam przy lesie to tereny na wycieczki rowerowe mam przepiękne

Banyk życze szybkiego wyleczenia!
asiaaa
MoniZ czyli Twoje przeczucia powoli sie sprawdzają. Jej, ale by było fajnie, gdyby Michaś miał siostrzyczke icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.