To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzień Dziecka Utraconego Kraków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

adka76
Witam wszystkich!
W tym roku po raz pierwszy w Krakowie będziemy obchodzić Dzień Dziecka Utraconego.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców po stracie w dniu
11 października (niedziela) od 12.00 do 15.00 do Parku Jordana (przy głównej alei).
W tym szczególnym dniu chcemy uczcić pamięć wszystkich Aniołków, które odeszły, wypuszczając do nieba różowe i niebieskie baloniki wypełnione helem z imionami dzieci.
Baloniki będzie można otrzymać w namiocie Stowarzyszenia. Będą również dostępne materiały informacyjne dotyczące praw rodziców po stracie, pacjentek po poronieniu, informacje o pożegnalnych zdjęciach. Nabywając błękitno-różową pin-kokardkę - symbol pamięci o utraconych dzieciach będzie można wesprzeć działania Stowarzyszenia.
Serdecznie zapraszamy!!!!

Jednocześnie informuję wszystkie MAMY po stracie że w Krakowie tworzy się nowa grupa wsparcia. Sama wiem jakie to trudne poradzić sobie z zaistniałą sytuacją- mojego Adasia straciłam 21 lutego tego roku i nie było nikogo kogo mogłabym poprosić o pomoc. Osoby zainteresowane grupą wsparcia proszę o kontakt : adka@autograf.pl
agabr
Pierwszy raz?czy oby na pewno?b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.