To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam e-mam w Grecji!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Andziula
[i][color=blue][/color]Ja sas!szukam mamus bedacych w Grecji.Ja jestem tu od 2 lat,(wyspa).Pozdrawiam i czekam! icon_razz.gif icon_razz.gif
Berenice
Czesc Aniu!Widze,ze jak dotad jestes jedyna e-mama w Grecji ,a ja jedyna w Izraelu.Oba te panstwa leza dosc blisko siebie to moze sie poznamy...Mieszkam w Izraelu od 4 lat i jestem mama 7,5-miesiecznej Orit.Pozdrowionka icon_rolleyes.gif
bb
Ja su Andziula,
Zglasza sie emama z Krakowa a od 2.5 roku z Grecji (staly lad) icon_lol.gif
Bywam raczej na edzieckowym forum (SWIAT i inne) - jako bachula_gr... Jak masz ochote to napisz na prywatny adres.
Pozdrowienia z zasypanych sniegiem greckich gor,
pa,
ba
Atena
Jezuuuu ....dziweczymy jak |Wam fajnie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Grecja to moje ukochane,najpiękniejsze miejsce na ziemi!!!!!!
Ile bym dała żeby móc tam być....choć czasem....
Byłam 2 razy i zakochałam się w tym kraju na zabój.To jest moje miejsce na ziemi icon_smile.gif a tak jestem od niego daleko icon_cry.gif
Strrrrrrrrrrrasznie Wam zazdroszczÄ™ icon_cool.gif


Pozdrawiam i całuję Was SZCZĘŚCIARY
- tęskniąca Atena
bb
Czolem Atena,
Co prawda nie z Aten ale kilkaset km na polnoc (a wiec blizej Polski) odwzajemniam pozdrowienia! Pozdrowienia spod wielkiej czapy sniegu - od rana pada i pada, niedlugo nas chyba zupelnie zasypie. Ach te cieple kraje - jak to pozory myla icon_lol.gif
Fakt, piekny i ciekawy kraj a do tego bardzo roznorodny. Zupelnie inny jako miejsce na wakacje a odmienny gdy przychodzi tu zamieszkac. Ty zakochalas sie w Grecji a ja w Greku i tu mnie przywialo icon_lol.gif Jak bedziesz sie wybierac w swoje ulubione strony zapraszam do nas....
pa,
ba
Atena
Hej BB:)
Oj chętnie bym Was odwiedziła ale na razie nie będę się wybierała icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif hmm.......z kasą krucho....a taki wyjazd zorganizowany trochę drogi icon_cry.gif
Fajnie,że się odezwałaś!!!!!SUPER!!!!
U nas też śnieg...i pada i zimno,brrr....
Fajnie,że choć pogadać mogę z kimś kto jest TAM na codzień icon_smile.gif
Gdzie mieszkasz???
Napisałaś,że inaczej wygląda ten kraj jak się go odwiedza a inaczej jak się tam mieszka....a co lepsze? i na czym polega różnica?

Sorki za wypytywanie,ale...ciekawość hihihi icon_lol.gif

ściskam mocno raz jeszcze
Atena

P.S jak chcesz możesz pisać na priva icon_smile.gif
bb
Atena,
Wyslalam Ci dzis cos na priva a w zasadzie to tak mi sie wydaje bo dziecie mi cos wcisnelo rownoczesnie i nie jestem pewna.
Daj znac czy cos otrzymalas.
BB
Coffee
czesc dziewczyny
pozdrawiam z polski
Bardzo lubie Grecje-niestety nigdy nie bylam...ale czesto ogladam co sie da na ten temat
napiszcie jak sie tam odnalazlyscie/
czy jadac tam znalyscie Grecki?
i jak teraz z jezykiem?

a i ostatnio wlasnie sie dowiedzialam, ze mieliscie tam snieg...
zdzwilam sie...jakos nie wyobrazalam sobie Grecji ze sniegiem icon_redface.gif
pozdrawiam
ratajaga
Wpadłam przypadkiem na Polonię i co widzę Grecja!!!!!!! Wspomnienia wracają! Byłam 2 razy na wakacjach i za każdym razem te 3 tygodnie było stanowczo za mało! icon_cry.gif
Jak wam się żyje w tej cudnej krainie? icon_wink.gif
Chciałoby się choc na chwilkę a tu nic icon_sad.gif
Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.