To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

BRONCHO-VAXOM szczepionka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

iwonakam3
Witam! moja córa wzięła pierwszą dawkę szczepionki 14 sierpnia przez 10 dni i wszystko przebiegało bezproblemowo! 14 września druga dawka i po 3 tabletkach wieczorna gorączka 38,5 a następnego dnia rano 37,7 jednak w ciągu dnia rozbawiła się. Czy to może być związane ze szczepionką? A jakie niepokojące objawy szczepionka wywołała u waszych pociech?
Mama Mateo
U nas było ok. Ale wiem, że przy tej szczepionce infekcje też mogą występować więc pewnie podwyższona temperaturka to wynik tej szczepionki. Ale byłam bardzo zadowolona z niej. Tak więc mam nadzieję, że i u Was wszystko przebiegnie dobrze.
Tigerek
Przypuszczam że zbieg okoliczności, szczepiona rozkręca się jakiś czas a pogoda sprzyja infekcjom naturalnie.

Na mnie w dzieciństwie BV podziałał rewelacyjnie wprawdzie dopiero po 3. serii ale grunt że icon_smile.gif
sylwiaz.
ja tez synkowi podawalam ta szczepionke az 4 dawki i musze przyznac ze nie choruje tak powaznie jak rok temu, tym razem konczy sie tylko na anginie a wczesniej byly zapalenia oskrzeli orzaz pluc. tak wiec mysle ze ma ona pozytywny wplyw.
jagoda2804
icon_biggrin.gif moje kurczaczki(9 i 7lat) biorą raz do roku szczepionkę i nie chorują tak jak dwoje młodszych(2 lata i 6 mieś.) ale też miały stany podgorączkowe po pierwszej dawce. teraz z wiekiem organizm się przyzwyczaił i nie mają objawów.
Mięta
Polecam, sezon jesienno zimowy bez chorób - każdy dzień w żłobku zaliczony . Oczywiście opinie są różne - uważam, ze samodzielnie warto jest wypróbowac i ocenić czy w danym przypadku jest to dobry pomysł czy nie.

Szczepionka jest na receptÄ™, dajÄ™ namiar na dobrego pedaitrÄ™ z Kielc:
https://www.pediatrakielce.com

Jest to pani doktor z ogromnym doświadczeniem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.