To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Miniwieża dla dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jaco
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego zaczęłam odczuwać potrzebę nabycia dla Kuby. Uciążliwe stało się puszczanie naszej tak głośno, żeby było słychać u niego w pokoju - szczególnie gdy w grę wchodzą rzeczy związane z praca domową albo wieczorem. Dość mam też już latania z głośnikami.

Wiem na pewno, ze powinna:
* mieć radio, CD, możliwość podłączenia MP3.
* umieć włączyć się o określonej godzinie i muzyką budzić młodego.
* mieć pilota
* grac a nie trzeszczeć
* być mała, zgrabna i niedroga
* aaaaaa i wolałabym, żeby wyglądała normalnie a nie kosmicznie. Im mniej bajerów i błyszczących światełek tym lepiej

Coś jeszcze powinna mieć? A może macie orientację i potraficie polecić coś sensownego za przyzwoitą cenę?

PS. Nie pytajcie mnie tylko co to jest przyzwoita cena icon_wink.gif. Nie wiem ile trzeba zapłacić żeby nie trzeba było wracać do tematu przez najbliższe kilka lat ale i nie przegiąć w drugą stronę.

cydorka
CYTAT(Jaco @ Sat, 19 Sep 2009 - 11:45) *
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego zaczęłam odczuwać potrzebę nabycia dla Kuby. Uciążliwe stało się puszczanie naszej tak głośno, żeby było słychać u niego w pokoju - szczególnie gdy w grę wchodzą rzeczy związane z praca domową albo wieczorem. Dość mam też już latania z głośnikami.

Wiem na pewno, ze powinna:
* mieć radio, CD, możliwość podłączenia MP3.
* umieć włączyć się o określonej godzinie i muzyką budzić młodego.
* mieć pilota
* grac a nie trzeszczeć
* być mała, zgrabna i niedroga
* aaaaaa i wolałabym, żeby wyglądała normalnie a nie kosmicznie. Im mniej bajerów i błyszczących światełek tym lepiej

Coś jeszcze powinna mieć? A może macie orientację i potraficie polecić coś sensownego za przyzwoitą cenę?

PS. Nie pytajcie mnie tylko co to jest przyzwoita cena icon_wink.gif . Nie wiem ile trzeba zapłacić żeby nie trzeba było wracać do tematu przez najbliższe kilka lat ale i nie przegiąć w drugą stronę.






ja kupiłam Jankowi na ubiegłoroczną gwiazdkę nie mini wieże tylko jak to nazwać .. mówią na to boombox
kiedyÅ› jamnik ( tylko jamniki majÄ… mniej opcji)
nasz ma cd, radio, magnetofon, zegarek, odtwarza mp3, aa i pilota też ma

nasz jest jvc
Carrie
CYTAT(cydorka @ Sat, 19 Sep 2009 - 21:19) *
ja kupiłam Jankowi na ubiegłoroczną gwiazdkę nie mini wieże tylko jak to nazwać .. mówią na to boombox
kiedyÅ› jamnik ( tylko jamniki majÄ… mniej opcji)
nasz ma cd, radio, magnetofon, zegarek, odtwarza mp3, aa i pilota też ma

nasz jest jvc


ooo, dokładnie

maż wybił mi z głowy mini wieżę i kazał obejżeć boomboxa
bo ma te same funkcje a nie jest taki...hmmm...niewygodny
żeby dobrze grało a nie skrzypiało nie bierz no name'ów ani marketowych marek typu clatronic z agd na przykład


my na razie w sferze oglądania, Domi został wyprowadzony do swego pokoju, nie ma tam radia, a chciałabym tam u niego czasem włączyć piosenki do zabawy czy melodie wyciszające
justin
CYTAT(cydorka @ Sat, 19 Sep 2009 - 21:19) *
nasz jest jvc


co to oznacza?

Jestem zainteresowana gdyż sama nad czyms takim myslę.
Proszę dajcie znać jak juz dokonacie zakupu.
sdw
Jaco, moje dzieci używają Panasonica, miniwieżę, od trzech lat. Wówczas zapłaciłam za nią coś około 700 zł, teraz ten model pewnie będzie tańszy. Nie trzeszczy, głosna jest icon_wink.gif , ma wszystko, czego potrzeba. Nr modelu mogę Ci podać jak znajdę papiery icon_wink.gif

P.S. Booboxów nie trawię organicznie. Nie pytajcie, dlaczego, bo nie mam pojęcia icon_mrgreen.gif Dla mnie one jakies takie kobylatse sa, ciężkie już z samego wyglądu, i głośników nie można poprzestawiać, co jest największym minusem.
Ika
CYTAT(justin @ Sun, 20 Sep 2009 - 01:51) *
co to oznacza?


To marka. Firma. Tak jak Panasonic czy Sony.
Jaco
A na czym wg Was polega większa wygoda boombox'ów? Zupełnie nie brałam takiej opcji pod uwagę - nosić tego nigdzie nie zamierzam, chcę postawić i niech stoi. Z czasów młodości icon_wink.gif pozostało mi właśnie wspomnienie jamnika, który grał bo grał ale w porównaniu z miniwieżą to to jakość była taka sobie. Ale może teraz się coś zmieniło a ja utknęłam 20 lat wstecz?


Wiolontela - jak możesz to poszukaj proszę. Przy tym tempie zmian to może już tego modelu nie być ale chętnie zobaczę chociaż co miał, jak wyglądał i czy ma jakichś następców w cenie o połowe niżej 06.gif.
Aż się boję łazić po sklepach bo nam zaraz wyjdzie, że to sobie powinniśmy nową wieżę kupić a tę co mamy dziecku oddać ... Nie chcę, kocham ją pierwszą miłością, wystarcza mi w zupełności i wolałabym jej z żadną inną nie porównywać, żeby się nie okazało, że jednak nie wystarcza 21.gif
sdw
Jaco, szukałam ale nie mogę znaleźć. Pewnie wyrzuciłam. Ale, kochana ma, one nadal SĄ dostępne, co dziś na własne oczy Ślubny widział w Media Markt. Niestety, ceny nie zakonotował icon_wink.gif
justin
co sÄ…dzicie o

https://www.megamedia.pl/radiobudzik-z-cd-g...-spcd.php?off=4

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.