To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Witam Dolnoślązaczki i Dolnoślązaków małych i dużych ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Vena
Witam wszystkie mamy i ich dzieciaczki

Pozdrawiam serdecznie
Dolnoślązaczka icon_smile.gif
Ila
My rowniez witamy Cie serdecznie w naszym gronie icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Anita.W
Witam bardzo gorÄ…co!!!
Ja brałam ślub w Lwówku Śląskim icon_biggrin.gif . Bardzo piękne miasteczko icon_smile.gif .
2 szkraby
Witamy kolejną mamuśkę. icon_razz.gif icon_razz.gif

Do usłyszenia
Klaudia i Aleks (21.09.2003)
Ja tam wolę Wrocław :)
Chodziłam do szkoły we Wrocku, na Placu Teatralnym. Chyba już na zawsze będę miała sentyment do Wrocławia. Szkoda, że tak rzadko tam bywam. Do Lwówka przyszłam za mężem icon_smile.gif
Vena
Chodziłam do szkoły we Wrocku, na Placu Teatralnym. Chyba już na zawsze będę miała sentyment do Wrocławia. Szkoda, że tak rzadko tam bywam. Do Lwówka przyszłam za mężem icon_smile.gif

Powtarzam się icon_smile.gif bo zapomniałam się zalogować

Całuski icon_lol.gif
Anita.W
Tak to prawda Wrocław jest piękny!!! Ja tutaj wybrałam się na studia. Urodziłam się i mieszkałam w Sulechowie (okolice Zielonej Góry). Męża mam z Wrocławia i tutaj zostaliśmy icon_smile.gif. We Lwówku tylko ślub i weselicho robiliśmy icon_smile.gif . Podoba mi sie jeszcze Kraków, ale z Zielonej było za daleko wink.gif .
Potwora
Witaj Veno!
mamaMichałka
I my Ciebie Veno witamy icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Monika.
edika
Witam serdecznie! icon_biggrin.gif
Dorka
WitamyCiÄ™ Veno!
Do Wrocławia, może i daleko (z Lwówka Śl.) , ale w Karkonosze i Izery blisko! Jeśli jeździsz na nartach to masz fajnie, a jeśli nie, to spróbuj !!! icon_biggrin.gif Ja ze starszym synkiem (dostał nowe narty) już nie mogę się doczekać pierwszych szusów wink.gif
użytkownik usunięty
Życzę żebyś się u nas zadomowiła icon_smile.gif

Paka
Evanka
Witaj Veno ! icon_biggrin.gif
Zgadza się - Lwówek Śl. to piękne miasteczko. Okolice Lwówka też godne uwagi - Lubomierz, Leśna z zamkiem Czoha, no i ta bliskość gór!
A powietrze na pewno czystsze niż we Wrocławiu... icon_biggrin.gif
Inca2
Witj Veno, nareszcie ktos z pobliza icon_smile.gif
Vena
Dziękuję serdecznie za przyjęcie mnie do swojego grona.

Szybkie pozdrowionka bo dzidziorem mnie wzywa icon_smile.gif)
olka
Witam. A ja do Jeleniej za mężem prtzyszłam i jakoś się tu odnaleźć nie mogę. Tęsknię za Wrocławiem.
maja03
Witamy, witamy
icon_biggrin.gif
Ja mam mężczyznę ze Lwówka, który to przeprowadził się do Wrocka - ale za to często tam jesteśmy !!

Pozdrawiam
MartaTwins
Czesc dziewczyny.
Ja mieszkam we Wroclawiu od 3 lat i wsty sie przyznac, ciagle nie u siebie jestem:(
Jestem mama blizniakow i wkrotce przeprowadzam sie w sasiedztwo Parku Poludniowego!!! Moze kiedys ktoras z was spotkam na spacerku?icon_smile.gif
pozdrowionka,
2 szkraby
Hey Marto Twins, bardzo serdecznie CiÄ™ witamy.

Co do spacerków to ja na Biskupinie mieszkam, ale może miałabyś ochotę spotkać się z innymi emamami.
Zapraszam CiÄ™ do wÄ…tka Nowe spotkanie dla rozochoconych mam.
Spotaknie będzie 28 lutego o 17.


Pozdrawiam
MartaTwins
Dzieki za zaproszenie, ale wlasnie jestesmy w ciagu chorowania. Ale bardzo ciekawa jestem jak bylo i gdzie sie wybralyscie. Duzo sie dziewczyn zebralo? Oczywiscie bez przychowku sie spotykacie;)
Misi
A ja sie urodzilam i mieszkalam do 20-stego roku zycia w Walbrzychu. We Wroclawiu mam rodzine.
użytkownik usunięty
Byłyśmy w Piramidzie na ul. Św. Mikołaja. Wkrótce się pewnie pojawią zdjęcia, więc śledź forum dolnośląskie. Było nas 10 kobitek i 2 maluszki w brzuszkach icon_wink.gif
Paka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.