To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pomóżcie, to pilne :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

x358x
w którym trzeba byc tygodniu aby ginekolog rozpoznał ciąże w czasie zwykłego, kontrolnego badania? zauważa to juz na samym początku? pomóżcie icon_smile.gif
MoniZ
ginekolog zauwaza ciaze kolo 6-7tyg
pozdrawiam
x358x
dzieki i tez pozdrawiam icon_smile.gif
AsiaKG
CYTAT(MoniZ @ Mon, 21 Sep 2009 - 12:37) *
ginekolog zauwaza ciaze kolo 6-7tyg


zauważa wcześniej
Tylko właśnie koło tego okresu serce już bije i najlepiej dopiero wtedy iść na wizytęicon_wink.gif))
MoniZ
CYTAT(AsiaKG @ Mon, 21 Sep 2009 - 17:15) *
zauważa wcześniej
Tylko właśnie koło tego okresu serce już bije i najlepiej dopiero wtedy iść na wizytę icon_wink.gif ))


racja ale po co sie stresowac gdy lekarz powie"moze jest ciaza ale nic narazie nie widac trzeba odczekac z 2 tygodnie" 41.gif i nastepne 2 tygodnie stresu...
Martalka
Ja w drugiej ciąży poszłam około 6 tygodnia. Na USG widać było pęcherz płodowy, ale zarodka nie.
Kazał przyjść za 2 tygodnie, ale nie założył jeszcze karty ciąży, bo właśnie nie było pewności czy to nie pusty pęcherzyk.
Ale po 2-3 tyg, jak się zgłosiłam, serducho już biło.
Za wcześnie nie warto iść...
gorz
niestety organizm człowieka nie jest jak komputer: nie da się go zaprogramować...
czasami jest to wcześniej niż 6tyg, ale może się też okazać, że będzie to sporo później: dlatego powiedział Ci, żeby wrócić w ósmym tygodniu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.