To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

łazienka: brodzik czy flizy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

e_Ena
Cześć icon_smile.gif
Wkrótce będziemy wykańczać łazienkę, i mam mały dylemat dotyczący prysznica. Było dla mnie oczywiste, ze prysznic to brodzik i kabina, dokąd u znajomych nie zobaczyłam przysznica całego z fliz, tylko drzwi zamontowane, ale zamiast normalnego brodzika zrobili taki jakby brodzik wymurowany z fliz. Ładnie ułożone wzory, wygląda to ciekawie, ale zastanawiam się czy nie będzie zimno na takiej podłodze, no a poza tym jak z utrzymaniem czystości, czy te flizy nie zachodzą bardzo kamieniem?
Może ktoś ma takie rozwiązanie u siebie?
maggii
Ena, błagam, uświadom mnie nieszczęsną: Co to te FLIZY ????????????
/czyżby kafelki??/

Też niedługo urządzam łazienkę i jestem otwarta na nowoczesne rozwiązania icon_lol.gif

Czekam z niecierpliwością icon_exclaim.gif
e_Ena
hihihi
maggii, mam wrażenie, że nawet to maleństow w Twoim podpisie się z Ciebie śmieje.
Tak są to kafelki. U nas jest to b. popularne słowo, rzadko używa się kafelki tylko raczej flizy, więc nie przyszło mi do głowy,że to może stanowić dla kogoś zagadkę.
pozdrawiam papa
ps. jak tak myślę to chyba jednak tradycyjny brodzik jest lepszy, przynajmniej łatwiej wyczyścić, ale jeszcze nie wiem co zrobimy
papa
niezdecydowana ena
maggii
eno!!
A wiesz, ze nikt u mnie w pracy nie wiedział, co to FLIZY??? icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
U nas na Wybrzeżu to słowo wogóle nie jest używane, wszyscy mówia "kafelki", jak babcię kocham!!!!!!
Ha! Patrz, jedna Polska, a jednak są różnice icon_rolleyes.gif

A ja ze swojej strony polecam brodzik.
Miałam takowy na starym mieszkaniu, a naokoło kafelki. (nie flizy - hihihi)
Brodzik był ładny przez pierwsze 10 lat (nie oszukujmy się, po czasie wszystko zażółknie) k kafelki wyglądały nieciekawie: wciąz zbierał się brud w łaczeniach, ani to czym porządnie odczyścić, a po czasie zbierała sie pleść (czarna ! brrr) tam, gdzie najczęściej dochodziła i zatrzymywała się woda (na łączeniach ścian np.), której trudno było się pozbyć.
Teraz do nowej chałupki kupiłam kabine prysznicową ze zwykłym brodzikiem i mysle, że bede zadowolona

Pozdrawiam z bezflisowego Wybrzeża icon_biggrin.gif
Daretka
icon_smile.gif
anax
A ja uważam że jak masz wybór to wybierz wanne.Miałam prysznic przez 2 lata i byłam bardzo niezadowolona ponieważ.Jak wychodzisz z pod prysznica to jest bardzo zimno dziecko nawet jak włożysz wanienke do brodzika to trzeba się schylać przy myciu i boli kręgosłup. w wannie możesz się zrelaksować, przeprać i dziecko może popływać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.