To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Twarz po ciąży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

isllandia
W czerwcu urodziÅ‚am Dawidzia, oprócz tego, że zostaÅ‚o mi jeszcze 7kg do zrzucenia, mam cellulit chyba nawet na uszach, przyplÄ…taÅ‚y siÄ™ jeszcze zmarszczki – to jest chyba najgorszy efekt uboczy tego piÄ™knego stanu. Przed ciążą miaÅ‚am Å‚adnÄ…, napiÄ™tÄ… cerÄ™, raczej tÅ‚ustÄ…. W ciąży zrobiÅ‚a siÄ™ okropnie sucha, wyskoczyÅ‚y przebarwienia i pojawiÅ‚y siÄ™ okropne zmarszczki na nosie - wyglÄ…dam jakby mi ktoÅ› nos pociÄ…Å‚ - dosÅ‚ownie. Co robić? Jakie zabiegi, kremy? Zostaje mi tylko botox?
Mika
więcej witamin i przy karmieniu duuuużo wody do picia icon_wink.gif
do tego jakiś dobry krem i (mniej wykonalne) więcej snu
Latte_macchiato
Do nawodnienia cery polecam krem Isabelle Lancray Creme Hydro-Active aby odzyskała elastyczność i nawilżenie, krem jest rewelacyjny !

opis:
24 godzinny krem nawilżajacy z kompleksem antypolution dla skór odwodnionych, ubogich lipidowo i wrażliwych. Zawiera naturalne związki biopeptydowe chroniące przed niekorzystnym wpływem środowiska (wolne rodniki, wiatr, słońce), poprawia elastyczność i napiecie skóry. Preparat testowany dermatologicznie. Stosować na rano i wieczorem, pozostawiajac do całkowitego wchłonięcia

potem zalecałabym wizytę u kosmetyczki aby dobrała krem na dzień i na noc.
isllandia
Prada - a gdzie go zakupić? Czy to TO?
Latte_macchiato
tak to jest to, ale z uwagi na cenę proponowałabym pójść do kosmetyczki pogadać i poprosić o próbkę, taka próbka wystarczy na 3 dni i już zobaczysz czy krem odpowiada Tobie. A może kosmetyczka doradzi jeszcze coś innego.
Jednak jak fachowiec widzi skórę na zywo lepiej doradzi..dla mnie ten krem rewelacja ale czy Ty tak samo go odbierzesz to tego nie wiem i nie gwarantuję icon_wink.gif
isllandia
Tak też zrobię, bo nie mogę dłużej na sibie w lustrze patrzeć. Nigdy bym nie przypuszczała, że zmarszczki mogą nas "zaskoczyć" tak z dnia na dzień.
lena.
isllandia ja miałam to samo, nawet popełniłam o tym wątek icon_smile.gif
zmieniłam krem, ogólnie to masaże dużo pomagają, więc wmasowywałam różne specyfiki ujędrniające i efekt powolutku ale nastąpił. Już się bałam, że to zostanie na zawsze ale okazało się, ze dobrze dobrany kosmetyk i systematyczność użycia (i tego masowania) moze zdziałać wiele icon_wink.gif
isllandia
A jaki krem stosowałaś?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.