To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

poronienie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agaz
Witam smutne mamy
.... moze mam zaledwie 22 lata ale troszke przeszla ... choc jestem tu 1 raz postanowilam wreszcie wygadac sie komus ...
w wieku prawie 19 przeszlam pierwsze swoje poronienie icon_sad.gif i to nie z mojej winy nawt nie wiedzialam ze jestem w ciazy od zawsze mialam nie regularne miesiaczki lecz zaczely mnie niepokoic czeste poranne mdlosci ... i pewnego dnia ciemne brudzenie myslalam ze to poczatek miesiaczki kiedy za kilka dni dostalam strasznych buli podbrzusza i z tylu lacznie z wielka iloscia krwi icon_sad.gif to bylo straszne , myslalam ze umre w lazience bylo pelno krwi a ja wystraszona w wanie z letnia woda ... kiedy nagle poczulam ze cos ze mnie wychodzi nawt nie chcialam na to patrzec wien ze wygladalo jak duzy kawalek watroby w kolorze purpurt ... a to bylo moje malenstwo , upragnione tak bardzo chcialam byc w ciazy a nawt nie mialam pojecia ze jestem icon_sad.gif to przez ten caly stres itp ... moj byly tez to przezyl icon_sad.gif najgorsze ze nie mialam sil nawet plakac , chcialam tylko predko opuscic szpital ...
w pazdzierniku minol rok od 2 jak uslyszalam ze jestem w ciazy to bylam poprostu happy icon_smile.gif w koncu tak tego pragnelam w dzien wigilii po 24 dostalam buli przez wczesniejszy stres, przesilenie,jak itp ... wydawalo mi sie ze sie pozbieralam lecz tak nie jest nie wiem moze teraz okaze sie ze jestem w ciazy czy jak mam obrzmiale piersi a sutki mnie nie bola widac na nich bardzo zylki,i ciemniejsze sa brodawki czy to wlasnie moze byc to icon_sad.gif boze tak bym chciala , pozdrawiam
beata1104
przytul.gif Życzymy abyś w końcu mogła sie cieszyć upragnioną ciążą i potem maleństwem icon_smile.gif
agaz
Dziekuje icon_smile.gif) wszystko okarze sie we wtorek icon_smile.gif) mam nadzieje ze bedzie na tak ....
sonia18a
agaz i jak jest????
agaz
Kochana jutro o 10.30 wszystko sie okaze poniewaz we wt. mnie nie przyjol wyjasnil tylko ze ma zbyt duzo pacjetek a takze przeprasza , no i zebym przelozyla wizyte a ja jak glupia czekalam na niego 2 godz okresu nadal brak icon_smile.gif mam nadzieje ze to ciaza ,
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.