To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Opiekunka w Szczecinie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A.L.
Dziewczyny, 3 pazdziernika zaczynam kurs dunskiego, 4 godziny w tygodniu. W soboty.
Moglabym przywozic dzieci do opiekunki, a ptem bym odbierala. Znacie kogos? Musi to byc jednak sprawdzona osoba, zycie moich dzieci jest mi nadal mile 29.gif

A moze ktoras z was chce podreperowac domowy budzet? Musze, po prostu musze isc na ten kurs.
A jaka mam sytuacje to chyba wiecie. Niestety. Ani siostry ani tatusia ani babci ani sasiadki na podoredziu.
ewon
hej A.L szkoda,ze to sobota bo zajełabym sie twoimi Babelkami:) ale jesli chciałabys to moja sasiadka chciałaby podreperowac budzet:) mieszka pode mna i jest bardzo miła,wychowywała swoje dzieci i wnuki,nie raz przyjezdza do niej wnuczka. jak tak to podaj swoj numer telefonu to ona jutro zadzwoni do Ciebie:) polecam ja z czystym sercem:) sama mam dwójke i 3 bąbelka pilnuje icon_smile.gif
A.L.
Ewon, glownie to chodzi o Melcie, bo Milena to juz dorosla 8 latka jest icon_wink.gif Wiec jest calkowiecie samodzielna i grzeczna, roboty przy niej 0. z jakich okolic jestes?
ewon
A.L jestem z centrum szczecina mazurska dokladniej:) a ile placiłabys??to moze bym sama była chetna:)
#Margola
jak długo trwa kurs??
A.L.
Kurs trwa 3 godziny zegarowe, czyli z dojazdem do szkoly i z powrotem opieka trwalaby 4 godziny. Kurs jest zawsze w sobote, ale to tez roznie bywa, czasem swieta wypadna czy cos. Kurs konczy sie chyba w czerwcu.
Ewon niestety nie jestem w stanie duzo zaplcic, przeznaczylam sobie na taka jedna sobote 50 zlotych czyli 200 zl w miesiacu. Wiem ze to malo, ale pewnych rzeczy nie przeskocze. icon_sad.gif
ewon
A.L icon_smile.gif mi tam pasowałoby:) słuchaj u mnei jest tak ,ze ja 3dni w tygodniu pilnuje malucha i jednak kasa mi jest potrzebna bo moj ma ciezko z praca.jezeli ja pasowałabym ci to super a jezeli nie to moja sasiadka z dolu(bardzo miła babka) tez byłaby chetna. sama zdecydowałabys:) i czy pasuje Ci centrum icon_smile.gif Bo widze,ze Melcia jest w wieku Damiana:D
A.L.
Ewon ciut mlodsz, Melon dopiero roczek bedzie mial.
Odezwe sie, na razie sie dowiedzialam, ze kurs przesuniety o 2 tyg 21.gif
Pierwsze zajecia 17 pazdziernika.
ewon
A.L ok bo jestem w dołku finansowym.
ewon
A.L i jak??????
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.