To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jakie łóżeczko dla 2 latka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

4nia
witam chciałąbym przenieśc małego ze swego łoża, jakie łóżeczko byłoby odpowiednie dla 2 latka? bez boczków to chyba niebezpieczne, może spaść?
proszę o radę?
Ania
czy wogóle zechce sie wynieść z mojego??? ;(
As-ia
4nia od razu Ci mówię ,że lekko nie będzie jeśli chodzi o przeprowadzkę synka do swojego ,własnego łóżeczka.Ale jeśli będziecie konsekwentni wszystko odbędzie się znacznie szybciej icon_wink.gif Moje dzieci mniej więcej przed ukończeniem 6 miesiąca życia spały już w swoich łóżeczkach.Natomiast moja chrześniaczka spała z rodzicami dłużej i mój brat z żoną mieli problem,,żeby ją odzwyczaić.Wtedy zabrałam Ją do sklepu meblowego i pokazałam kilka modeli z których mogła wybrać swoje pierwsze własne łóżeczko,oprócz tego były dodatki w postaci pościeli z ulubionymi postaciami bajek.Rezultaty były świetne , na początku troszkę marudziła,ale gdy bratowa przypomniała Jej ,że sama wybrała łóżeczko przestała protestować icon_wink.gif Po zakupie łóżeczka przeprowadzka trwała 2 dni icon_wink.gif.Dodam tylko,że chrześniaczka miała wtedy ok.3 lat

A w kwestii łóżeczka dla Twojego synka to zdecydowanie musi mieć ono barierki,Ja mam w domu 3 latkę i gdyby nie miała barierek zapewne cała noc spała by na podłodze icon_lol.gif

może być np. coś takiego:
https://www.allegro.pl/item748047578_super_...barierkami.html
Katarzyna_1979
Wszystko zależy od tego ile jesteś w stanie wydać na taki "drobiazg" i jak dużo masz miejsca w pokoju icon_smile.gif

Jak Kamil skończył rok (jeszcze za dobrze nie chodził), nie mieścił się już w swoim "małym" łóżeczku i też miałam dylemat. Zdecydowałam się na łóżko drogie, ale solidne i pewne. Już piąty rok mamy to łóżko i nie ma na nim śladów zniszczenia - a cuda się na nim działy - i słowem młody nie wspomina o wymianie.
Dodam jeszcze, że nie jest to reklama mojej firmy - choć kiedyś handlowałam nimi, ale naprawdę obiektywna opinia. Nie odsyłam do mojej strony, tylko do dystrybutora tych zabawek.

Firma Remi - https://www.remi.home.pl/zabawki_1147.php?P...4f30e14a498128e

Dostępne do tego łóżka są dwa materace - mniejszy i większy.. Mniejszy powoduje, że boki łóżka są wyższe i taki mieliśmy do drugiego roku życia i materac większy, który również pozostawia w miarę wysokie boki. Mój młody nigdy nie spadł z tego łóżka.

Jak zajdzie taka potrzeba - mogę pomierzyć łóżko - jak wysokie są boki icon_wink.gif
Joanna 81
4nia nie mam doświadczenia w przeprowadzce dziecka z łóżka rodziców do swojego, bo Natalia w sumie z nami nie sypiała ( no chyba że chora była i karmiłam piersią w nocy setki razy ), także tu nie doradzę nic.
Co do łóżka to polecam takie jak pokazywała asiunia, na pewno spokojnie będziesz spała i Ty i Kubuś spadać nie będzie. Nati ma takie łóżko. Kręci się w nocy bardzo, kilka razy spadła, póki co dostawiam fotel chroniący ją przed upadkiem 08.gif
4nia
Dziewczyny wielkie dzieki przytul.gif
Gruszka tak myślałam że były już takie wątki, ale ja nie umiem szukać ;(
Oj wiem że przeprowadzka trudna bedzie , właściwie to nasz zasypia u siebie w łóżku ale w polowie nocy budzi sie i mnie woła głośno że aż strach wtedy mąż go bierze do nas ;(
Zelda
hej
Ja polecam łóżeczko z Ikea,ja kupiłam Hani białe,na zagłówku ma owieczki,ale jest też czerwono-pomarańczowe albo "naturalne" ,w zestawie ma barierkę ochornną,mozna dokupić drugą jeśli łóżko nie przylega do ściany.bardzo fajne,solidne.zainwestowałam więcej w lespzy materac,bo łżeczko tanio wyszło.A Hanię przenosiłam w maju,więc miała 19 miesięcy i odbyło się bez problemu,wczesniej spała w swoim łożeczku ale w sypialni.od jakiegoś czasu sama zamyka sobie drzwi na noc,a rano otwiera.powodzenia
odynka
a my mamy zwykłe sosnowe łóżko jednoosobowe z materacem:) Kuba zrobił tylko zabezpieczenie - barierkę - zostawiając miejsce na wejście:D spisuje się super:)
trylinka
U mnie się świetnie sprawdza materac gąbkowy na podłodze.
askaMoska
CYTAT(4nia @ Thu, 24 Sep 2009 - 08:11) *
witam chciałąbym przenieśc małego ze swego łoża, jakie łóżeczko byłoby odpowiednie dla 2 latka? bez boczków to chyba niebezpieczne, może spaść?
proszę o radę?
Ania
czy wogóle zechce sie wynieść z mojego??? ;(

Koniecznie z barierką zabezpieczającą przed wypadnięciem dziecka. Tu znajdziesz kilka informacji na ten temat łóżko z barierką
Yomka
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Łóżko piętrowe koniecznie musi mieć barierki żeby dziecko było w 1000% bezpieczne.
Evvka
Ostatnio na https://swiatmamy.pl/jakie-powinno-byc-lozeczko-dzieciece/ czytałam o łóżeczkach, które z czasem można zmienić w tapczaniki. Myślę, że to dobra opcja dla takiego maluszka. Takie łóżeczko będzie mu służyć od 2 do nawet 6 roku życia!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.