To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

TERMOMETR JAKI? DO UCHA CZY DO CZOŁA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Iwcia261
Zamierzam kupic termometr albo do ucha albo ten do czoła dla dziecka, które jest jeszcze w brzuszku:-) Doradzcie czy macie może jakąs sprawdzona firmę, nie chciałabym wydać zbyt wiele tak raczej szukam z tego co jest na allegro, w granicach do 100 zł...
Iwcia261
Zastanawiam sie nad tym https://www.allegro.pl/show_item.php?item=744798617
Może któras z Was ma taki, doradzcie czy bedzie dobry ewentualnie jakiej innej firmy jest sprawdzony?
jeni27
My mamy termometr do ucha Brauna i jestem bardzo z niego zadowolona...Super sprawa...
Iwcia261
No wiem, ze te Brauna sa dobre ale drogie dość icon_cry.gif A wiesz jak to jest Jeni jak sie kompletuje wyprawke dla malucha, kasy idzie jak lodu... Wiec wolalabym deczko cos tanszego...
jeni27
https://www.allegro.pl/item746910976_braun_..._3020_w_wa.html

to ptrawda ,że sa dość drogie ,ale mozna w promocjach dostac tanio...no i na lata jest ja swój mam juz 4 rok dzieła bez zarzutu i uważam ,ze to był jeden z najlepszych moich zakupów:)
Iwcia261
No zastanowie sie nad nim, tylko wiem,że niektóre mamy narzekały na te do ucha bo nie każde dziecko lubi jak mu sie wkłada cos tam, szczególnie wieksze dziecko a w tym co sobie upatrzyłam jest i do ucha i na czoło w razie czego...
monia2007
Ja mam termometr TOPCOM-u-jakieś 140zeta.Pomiar w 1 sek-dokładny,co jest ważne i ma podświetlany wyświetlacz,co też jest ważne w nocy,ponieważ dziecka nie trzeba budzić światłem lampki.
jaAga*
A ja się wyłamię, termometr do ucha to nie zawsze trafiony zakup. Mam dwie córki - u jednej pokazuje temperaturę bez zarzutu, u drugiej wyniki są od czapy, np. pokazuje 35,2 przy normalnej temperaturze, a 36 przy gorączce niemal 40 st. nie wiem kompletnie o co chodzi, może o budowę ucha - w kazdym razie ja bym najpierw wypróbowała zanim zainwestujesz.
jeni27
A widzisz jednakmają jakieś wady ..no ja jestem zadowolona co nie znaczy ,że i Ty bedziesz zadowolona:)
Iwcia261
No włąsnie ja tez czytałam, że te do ucha to nie zawsze sa ok, dlatego chciałabym taki i do ucha i do czoła...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.