To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CONECO V4

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Iwcia261
Co możecie powiedziec o wózku CONECO V4 czy ktos z Was posiada taki? Termin mam na grudzień i potrzebuje wózek wielofunkcyjny, niezawielki bo mam małe auto i chcialabym go zmiescic do bagaznika. No i tez nie zacięzki bo bede go musiala targać na 2-gie pietro:/ Z tego co patrzyłam to ten by mi odpowiadał ale nic nie wiem na temat jego uzytkowania - doradzcie cos...
Online
niuniunia23
nie miałam takiego ale fajnie wygląda. I cena jeszcze w miarę w porównianiu do innych
Iwcia261
No własnie ta cena mnie najbardzie zachęca, z fotelikiem 1.150 zł no i jest mały i lekki... Tylko deczko opinie o tej firmie sa różne dlatego radze sie Was...
kasiulek
Ja mam Coneco, ale model Toledo.
Nie mogę złego słowa powiedzieć. V4 jak dla mnie miał wersję spacerową nie do przyjęcia-siedzenia kubełkowe.
Używam wersji spacerowej do tej pory na zmianę z inną spacerówką.

Aha dla starszej córki miałam spacerówkę Coneco twister, teraz już jej nie produkują, w zamian jest chyba saturn,
tez nie mogłam narzekać, córka w niej 2 lata przejeździła.
jeni27
Mi się bardzo podoba icon_smile.gif I jest jak dla mnie typem numer 2 zaraz po Quinny buzz 3 ...podoba się także mojemu mężczyźnie w przeciwieństwie do Quinny icon_smile.gif I kto wie czy nie zostaniemy posiadaczami owego wózeczka. Następny plus tego wózka to własnie super przystępna cena.Natomiast coneco toledo ma moja sasiadka i jest bardzo z niego zadowolona;)
Xenna
Bardzo ładny wózeczek!Fakt,nie miałam takiego ale za to mam z tej firmy wózek spacerowy model SOLAR.Jestem baaaaardzo zadowolona!Same plusy.Lekki(rama aluminiowa),pięciopunktowe pasy,ciepły ochraniacz na nogi,który po zapięciu i postawieniu budy dziecko dobrze chronione jest od wiatru.
I jeszcze coś dla mnie bardzo istotnego,a mianowicie,małe siedzące dziecko nie uderzy się w twarz,gdyż boki wózeczka są dosyć grube a nie jak w przypadku innych wózków jest rurka i naciągnięta tkanina.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.