To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fajna, a nie szaleńczo droga knajpa w Krakowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
...o, taką własnie proszę polecic moim rodzicom oraz siostrze z mężem- wydzwaniają z Zakopanego do mnie i mówią, że 'ja mam dużo koleżanek i mi powiedzą'.icon_wink.gif
Chodzi o coś w centrum do spożycia lunchu z dobrym jedzeniem i zeby maks 80 zł za 2 osoby wydać już z wszystkim.
Nacieli się już parę razy na ładny wygląd/lokalizację połączone z okropnym menu, tak że teraz chcieliby już w konkretne miejsce się udać.
Wieelkie dzięki za pomoc!
Ciocia Magda
Mi parę lat temu bardzo fajnie się jadło w knajpie z amerykańskim jedzeniem - nie pamiętam nazwy, była w jednej z uliczek odchodzących od Rynku - może jakaś krakowianka zna? Mieli tam świetne menu śniadaniowe.

PS: znalazłam, chodzi mi o Metropolitan, menu niestety wygląda raczej drogo, ale na stronie nie ma menu śniadaniowego ani lunchowego - my tam chodziliśmy na śniadania bo były tańsze niż w hotelu.

PS2: Pysznie zjedliśmy też kiedyś w Bombaj Tandoori, tam nie było drogo.
ulcik
ja polecam :

włoska na Karmelickiej ( bliziutko rynku ) Mamma Mia .. super jedzenie naprawdę warto

Ancora oczywiście - ale tu drożej ..ale pysznie

Szabla i Szklanka - na Poselskiej też dobre jedzenie

Cherubino nie daleko rynku

i to chyba starczy icon_wink.gif

smacznego icon_smile.gif

u
aluc
Miód Malina na Grodzkiej
Cleo
Dzięki, ślę SMS-a!!
Agnieszka AZJ
Krakowscy znajomi chwalili sobie jakiś czas temu sieć restauracji gruzińskich - nie pamiętam nazwy. Są jeszcze ? Co najmniej dwie kojarzę w okolic Rynku.
Gosia z edziecka
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 28 Sep 2009 - 14:01) *
Krakowscy znajomi chwalili sobie jakiś czas temu sieć restauracji gruzińskich - nie pamiętam nazwy. Są jeszcze ? Co najmniej dwie kojarzę w okolic Rynku.

https://www.chaczapuri.pl/restauracje.php
trzkasienka
dla porządku i by te informacje nie zginęły można byłoby przenieść tę dyskusję tu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.