To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Haracze w przedszkolach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Asa
A moja wlasnie chodzi do
tego przedszkola w ktorym zdjeli dyrektorke na Ursynowie

https://wyborcza.pl/1,75478,7084606,Haracz_...edszkolach.html

A.
logomama
No to wreszcie, ktoś pomyślał, ja czekam, aż z Mokotowa przy stacji metra Racławicka wreszcie zmienią zarządce. Bo Bieda z nędzą w tej placówce.
naples
Podejrzewam, ze nie tylko jest tak w tym w/w przedszkolu....
ewis_
Zastanówcie się - skoro rodzic płaci za angielski dziecka 25-35 zł miesięcznie (średnio 30 zł), w przedszkolu są 4 grupy po 25 osób i WSZYSTKIE dzieci zapisałyby się na angielski to całkowity przychód wynosi 3000 zł. 50% z tego dostaje nauczyciel, czyli firmie zostaje 1500 zł.

Jakiej firmie opłacałoby się płacić dyrektorce 5 tys. miesięcznie za "wejście" do przedszkola?
trylinka
CYTAT(Mama Ali i Ewy @ Wed, 14 Oct 2009 - 21:44) *
No to wreszcie, ktoś pomyślał, ja czekam, aż z Mokotowa przy stacji metra Racławicka wreszcie zmienią zarządce. Bo Bieda z nędzą w tej placówce.


Dlaczego nie napiszecie skargi do burmistrza dzielnicy?
Burmistrz nadzoruje pracÄ™ zarzÄ…dcy przedszkola.
Asa
CYTAT(aleve @ Thu, 15 Oct 2009 - 10:06) *
Zastanówcie się - skoro rodzic płaci za angielski dziecka 25-35 zł miesięcznie (średnio 30 zł), w przedszkolu są 4 grupy po 25 osób i WSZYSTKIE dzieci zapisałyby się na angielski to całkowity przychód wynosi 3000 zł. 50% z tego dostaje nauczyciel, czyli firmie zostaje 1500 zł.

Jakiej firmie opłacałoby się płacić dyrektorce 5 tys. miesięcznie za "wejście" do przedszkola?


Jest jeszcze rytmika, gimnastyka korekcyjna, judo, tańce, plastyka prosze to wszystko jeszcze raz przemnoz dodatkowo przez 12 m-cy. Jezeli firma dostarcza kilku instruktorow to ma zapewniony byt a do tego kilka przedszkoli i juz jest niezly dochod.

A.
Myssia
CYTAT(Mama Ali i Ewy @ Wed, 14 Oct 2009 - 23:44) *
No to wreszcie, ktoś pomyślał, ja czekam, aż z Mokotowa przy stacji metra Racławicka wreszcie zmienią zarządce. Bo Bieda z nędzą w tej placówce.

Moje chodzi na Mokotowie. O którym piszesz, o tym na Dąbrowskiego czy Ghandiego?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.