To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

okna PCV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ania_411
.......no i przyszedl czas wybrac okna do nowobudowanego domku......
czy macie moze jakies doswiadczenia z oknami PCV? moze jakies konkretne firmy, profile, oszklenia? na co zwrocic uwage, co jest koniecznie musza takie okna posiadac a czego niekoniecznie?
z gory dziekuje za wszystkie wskazowki 02.gif
jagodka
Firmy to ja nie pamiętam, bo moje okna wstawiane były już kilka lat temu, chyba nawet z 10, ale są nadal jak nowe, świetnie się je myje. Warto zwrócić uwagę, aby były jednoramowe z szybami termoizolacyjnymi, jaka jest przenikalność akustyczna w zależności gdzie mieszkasz, przy ruchliwej ulicy czy w cichym zakątku icon_smile.gif Na wszystko właściwie trzeba zwrócić uwagę, bo nawet okucia też są bardzo ważne.
kubek
Jak z PVC szukasz okien to tylko Oknoplast mogę Ci polecić. U mnie te okna są już od kilku lat, model pixel bardzo polecam. Co kto lubi tam masz w ich ofercie kilka innych modeli duży wybór kolorystyki okien, ładne okleiny i dodatki jak szprosy. Fajnie icon_smile.gif
Baasia
Jak szukacie okien wysokiej jakości i jesteście z Lublina lub okolic to polecam zajrzeć na http://www.atoslublin.pl/.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.