To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A 75 nie ma?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
gyokuro
ZapytujÄ™ ja - Kasia, z 26 grudnia 1975 roku... icon_biggrin.gif
ajakielka
Jak nie ma, sÄ…. 19.02.1075.
Ika
CYTAT(ajakielka @ Wed, 07 Oct 2009 - 22:46) *
Jak nie ma, sÄ…. 19.02.1075.



O, wow icon_biggrin.gif Gyokuro powinna chyba doprecyzować, o rocznik '75 którego wieku jej chodzi icon_lol.gif


Ja z 31.12.1975.
trzkasienka
a ja z wrzesnia icon_smile.gif
Mariena
Wita, witam rówieśniczki - ja z sierpnia 75 icon_smile.gif
Dirty Diana
O i ja jestem. 31.07.1975.
ajakielka
CYTAT(Ika @ Wed, 07 Oct 2009 - 23:42) *
O, wow icon_biggrin.gif Gyokuro powinna chyba doprecyzować, o rocznik '75 którego wieku jej chodzi icon_lol.gif
Ja z 31.12.1975.


No niby powinna... A jak tego nie zrobiła, to ja się załapałam 04.gif . Człowiek nie śpi nocami, świtem zbiera się z legowiska, a i tak nieźle się trzyma!

Swoją drogą Ika, fajną masz datę urodzenia icon_wink.gif młódka z Ciebie.
Ika
CYTAT(ajakielka @ Thu, 08 Oct 2009 - 16:48) *
No niby powinna... A jak tego nie zrobiła, to ja się załapałam 04.gif . Człowiek nie śpi nocami, świtem zbiera się z legowiska, a i tak nieźle się trzyma!

Swoją drogą Ika, fajną masz datę urodzenia icon_wink.gif młódka z Ciebie.


Fakt, z naszego rocznika na bank najmłodsza icon_smile.gif
kww
12.07.1975
Fragosia
A to widzę że więcej osób na forum z grudnia - ja 17.12.1975 r.
clio
to i ja siÄ™ wpiszÄ™ icon_smile.gif

15.02.1975
~Luna~
Oooo, widzę że grudzień GÓRĄ ! impreza.gif
27.12.'75 icon_smile.gif
Blaszka12345
Witam ja jestem 12-06-1975 pozdraewiam wszystkich z 75 rocznika . 06.gif 06.gif 06.gif
renata19750702
No to i ja siÄ™ dopisujÄ™ 02.07.1975
Monika ww
A ja 14.08.1975 icon_smile.gif

Clio, widzę, że my jeden rocznik icon_smile.gif ja chodziłam do liceum w Wałbrzychu, może miałyśmy okazję już się kiedyś spotkać...
igahubert
01.11.1975r. Urodziny w Święto Zmarłych - ktoś zazdrości? icon_smile.gif)
gg27
To i ja siÄ™ dopiszÄ™ 27.02.1975

a 01.11. ma urodziny mój mąż - śmieje się, że ma najwięcej świeczek icon_wink.gif
clio
Monika a do którego chodziłaś? icon_smile.gif
Monika ww
Clio, do pierwszego
gerda
To siÄ™ dopiszÄ™ - jestem z maja.
domi
27.03.1975 06.gif
Elak
To chyba jestem najstarsza 37.gif 04.01.1975
ajakielka
CYTAT(Elak @ Mon, 21 Dec 2009 - 22:19) *
To chyba jestem najstarsza 37.gif 04.01.1975


Pewno tak, jesteś starsza ode mnie o półtora miesiąca 37.gif Patrz, nie wiedziałam, że my z jednego, jakże cudownego roku! A Ty wiedziałaś?
A tak przy okazji, wszystko u Was ok? Pozdrowionka!
Elak
CYTAT(ajakielka @ Tue, 22 Dec 2009 - 02:21) *
Pewno tak, jesteś starsza ode mnie o półtora miesiąca 37.gif Patrz, nie wiedziałam, że my z jednego, jakże cudownego roku! A Ty wiedziałaś?
A tak przy okazji, wszystko u Was ok? Pozdrowionka!


Nie wiedziałam, że my z tego samego rocznika 06.gif
U nas ok, tylko czasu na wszytko mi brakuje.
Mika
gdzieś był wątek z `75,bo się wpisywałam
sierpień -po Moniceww icon_wink.gif
ajakielka
Ja się czuję bardzo dobrze z moimi latami, a Wy? Takie nas "okrągłe" urodziny czekają w przyszłym roku icon_smile.gif
martakul
dopisujÄ™ siÄ™-czerwiec
Bronka
10.10.1075 03.gif
Blaszka12345
No właśnie 35 lat nie mogę sobie tego wyobrazic
Paula.
CYTAT(Mika @ Tue, 22 Dec 2009 - 14:30) *
gdzieś był wątek z `75,bo się wpisywałam
sierpień -po Moniceww icon_wink.gif

Był, był - też się wpisywałam.
O znalazłam Rok 1975;-)

CYTAT(igahubert @ Thu, 22 Oct 2009 - 23:17) *
01.11.1975r. Urodziny w Święto Zmarłych - ktoś zazdrości? icon_smile.gif)

Cóż ja mam jeszcze lepiej - 2.11.1975 - dzień zaduszny. Mamę wytrzęsło jak na cmentarz jechała icon_wink.gif.
farfalla
tez dolanczam do rocznika 75 06.gif
domi
Niedługo skończę 35 lat. Szczerze....nie czuję sie na swój wiek. Właściwie jak się powinna czuć 35-latka? Kiedyś...jakieś 20 lat temu sądziłam, że w tym wieku będę już stara. Zwłaszcza, że moja mama w tym wieku była już bezzębna, zgięta jak staruszka....stąd taki był mój obraz 35-letniej kobiety.
A wy czujecie się na swój wiek? Wyglądacie na swój wiek?
Paula.
Czy się czuję na swój wiek to właściwie nie wiem, no bo nie wiem jak się powinna czuć 35-latka icon_smile.gif.
A co do wyglÄ…du podobno nie wyglÄ…dam, co niestety czasem jest pewnym problemem w mojej pracy.
Mika
nie wiem czy wyglądam ale napewno jestem bardziej szurnięta jak 15 lat temu icon_lol.gif
mój mózg nie dorasta do wieku
i nie mam problemów z tym czy mam 30,35 czy 40 -mi to lotto icon_wink.gif
ajakielka
Mogę się podpisać pod Paulą- właśnie mnie dopadły przemyślonka w związku ze zbliżającą się datą urodzin- to już za 3 dni. Ja to się nawet cieszę ze swojego wieku, dobrze mi z nim. Powolutku i w pracy poważniej mnie traktują, choć zdarzają się stwierdzenia pacjentów, że ja "to pewno dopiero co po studiach a tyle wiem". No i słyszę czasem teksty pt. o, to pani już dwójkę dzieci ma? Dodam, że pierwsze rodziłam w wieku 30 lat.
Basia:)
Też się dopisuję icon_smile.gif
2.12.75
Leocia
najlepszy rocznik icon_smile.gif

16-09-1975
Basia:)
Eeeejj!!!
Co tu taka cisza?Pisać mi tu szybciutko icon_smile.gif
domi
Ja swoje 35 urodziny będę obchodzić w kompletnej ciszy...znaczy wcale nie będe obchodzic. W sumie i tak nie wyprawiam urodzin od jakiś 10 lat ale pomyślałam, ze tym razem z racji, ze to jakas tam okrągła sumka, to moze zaprosze rodziców i rodzenstwo. Wczoraj zdałam sobie sprawe, ze wypłata, którą dostałam jest juz tę świąteczną i niestety....nie mogę sobie pozwilic na wyprawienie urodzin. A co tam..... w koncu za rok bede obochodzić 18-stke .... na jednej nodze 06.gif .
Mika
CYTAT(domi @ Sun, 14 Mar 2010 - 12:55) *
Ja swoje 35 urodziny będę obchodzić w kompletnej ciszy...znaczy wcale nie będe obchodzic. W sumie i tak nie wyprawiam urodzin od jakiś 10 lat ale pomyślałam, ze tym razem z racji, ze to jakas tam okrągła sumka, to moze zaprosze rodziców i rodzenstwo. Wczoraj zdałam sobie sprawe, ze wypłata, którą dostałam jest juz tę świąteczną i niestety....nie mogę sobie pozwilic na wyprawienie urodzin. A co tam..... w koncu za rok bede obochodzić 18-stke .... na jednej nodze 06.gif .


ja mam urodziny 4 dni przed młodszą siostrą 06.gif ostatnio robimy zbiorcze świętowanie więc nikt nam lat nie wylicza
chociaż w tym roku kto wie co rodzina wymyśli -obie kończymy "okrągłe lata" icon_wink.gif
napewno upijemy się jak nigdy -do tego czasu skończy karmić icon_lol.gif
Kocurek
A ja już po urodzinach. Pomimo "okrągłej" daty przeszło bez szumu.
A w ogóle, podpisuję sie pod Miką.
ania_trojaczki
to i ja sie dolacze icon_smile.gif
35 skonczyłam 6 stycznia icon_smile.gif z racji urodzin w Trzech Kroli mam ja trojaczki icon_smile.gif
Ilona7117
Dopisuję się do rocznika, jestem z 30. 12. 1975 więc jeszcze nie najmłodsza 04.gif tak lubię tą swoją datę że córkę prawie w swoje 19 urodziny 37.gif urodziłam (28.12) a teraz mam już trójeczkę....ale mi cudnie jak o tym myślę, tak z perspektywy czasu- teraz dużo lepiej się czuję niż 20 lat temu, tak pewniej i wiem czego chcę i na czym stoję, może dlatego ze dosyć szybko weszłam w dorosły wiek jestem mało obiektywna 03.gif 37.gif 03.gif ale szczęśliwa!
Myszorek
Hejka...

03.12.1975r.

Lubie swoje 35 lat... no, prawie 35 06.gif
czuję się lepiej niż jak miałam 20...
szczerze mówiąc to dobrze mi ze sobą,
akceptuję siebie choć odczuwam również potrzebę zmiany (np wagi... hi, hi)...
ale nie czuję potrzeby udowadniania wszystkim wokół że jestem lepsza niż jestem...
czuję się piękna... bez względu na to co myślą inni...
Magdula
Witam!
27.05.1975 icon_smile.gif
justin
21.11.1975

widzę, że z listopada nie ma nikogo icon_smile.gif
Paula.
CYTAT(justin @ Wed, 01 Dec 2010 - 11:15) *
21.11.1975

widzę, że z listopada nie ma nikogo icon_smile.gif

A nie prawda, bo ja jestem icon_smile.gif 2.11.1975.
justin
icon_smile.gif
Mama Madzia
to witam i ja 17.03.1975. Justin Ty tez 75??
Mama Madzia
Sorki, zapytałam justin bo my sie znamy z innego forum;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.