To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rozejście blizny po CC

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gruszka
Jak odczuwane jest rozejście blizny mięsnia macicy?
czy to w ogóle jest możliwe w 2 lata po CC? i nie w ciąży?
TAQILLA
Gruszka eee chyba nie tzn nie słyszałam o czymś takim ale że do wiedzy lekarskiej mi daleko to nic nie mówię na pewno. A może to bóle na zmianę pogody np, albo przeciągłaś/nadwyrężyłaś mięśnie?
Gruszka
Niestety chyba to nie to - czuję wyraźne zgrubiebie, kulkę, która boli tylko pod naciskiem...
jutro mam gina - obaczym, co to za cudo...
aluc
nie wiem, jak boli rozejście się blizny na macicy, na niemacicy (ale na mięśniu) nie boli w ogóle
ale też żadne kulki mi się nie robiły, tylko niebolący rów pod blizną
TAQILLA
Gruszka to może coś przepuklinowego? Nie no, tępak medyczny jestem 29.gif

aluc i blizna tak się rozejść może powiedzmy po 2, 3 latach? Są jakieś szczególne powody ku temu czy po prsotu taka uroda? Pytam bo miewam w zywczaju czasem zajeździć osobiste mięśnie brzucha, zwłaszcza te dolne (z blizną)...
aluc
nooo to nie było tak, że mi się nagle rozeszło po dwóch latach, rozchodziło się stopniowo, ale blizna była już kompletnie zagojona, jasna, nieboląca, i po kilku miesiącach zaczął się robić rów

ale blizna mniejsza niż po cc i po odwrotnej stronie icon_wink.gif na plecach znaczy
malinka1978
ja mam blizne rozowatÄ…. pod spodem czuje na zmiane pogody i mnie swedzi skora, tak jak w przypadku blizn...
pod spodem czuje taki pasek cienki skory zeszytej i warstw pod skora jak dotykam rekÄ…..
TAQILLA
Gruszka no i jak? Mam nadzieję, że kulka niegroźna się okazała.
gerda
Mi też zrobiła się kulka na bliźnie, ale właściwie to była od początku, czyli od cc. Lekarz orzekł że to endometrioza i żeby nie ruszać tego, chyba że zacznie rosnąć. Tylko że mnie to zdecydowanie boli, nie trzeba dotykać i tak się czuję jakby mnie ktoś przypalał papierosem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.