To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prezent na 25 rocznicÄ™ Åšlubu :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

didi_o
Kochane dziewczyny, proszÄ™ doradzcie !
Moi rodzice, za 2 tygodnie, obchodzą 25 rocznicę ślubu. Nie mam pojecia co im kupic. Wszelkiego rodzaju: powiekszone zdjecia w ramkach itp dostawali ode mnie na poprzednie rocznice. Tym razem chciałabym dac im cos wyjątkowego. Czy ktos ma jakis pomysł ? icon_smile.gif
didi_o
nikt nie ma pomysłu ? icon_sad.gif
megan25
my kupiłyśmy rodzicom kieliszki z datą ślubu i ich imionami połączone wstążeczką i w ozdobnym pudełku icon_smile.gif
Lipopa
zamów dla nich stolik w restauracji icon_biggrin.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(Lipopa @ Tue, 13 Oct 2009 - 09:53) *
zamów dla nich stolik w restauracji icon_biggrin.gif


i biletu do teatru icon_smile.gif

Albo gdzie indziej - dokąd by się chętnie wybrali.
oluśia
My ostatnią rocznice ślubu kupiliśmy pościel 06.gif
naples
Moi rodzice tez za rok maja rocznice i planuje ich zrobic wycieczke. Nie byli oni nigdy na podrozy poslubnej, wiec pomysl bedzie jak znalazl.
Tigerek
My z bratem zamówiliśmy kubeczki do kawy, z jednej strony montaż zdjęć naszej czwórki sprzed 15 lat około (akurat znalazłam takie fotki - moje i brata legitymacyjne a rodziców z dowodów) a z drugiej aktualne icon_smile.gif
didi_o
dziekuje dziewczyny za podpowiedzi icon_smile.gif icon_smile.gif
Tez chetnie wysłałabym rodziców na wycieczkę icon_smile.gif w koncu nalezy im się po tych 25 latach icon_smile.gif
Ale kasy brak....

Podoba mi sie pomysł ze stolikiem w restauracji i kinem i kieliszkami icon_biggrin.gif Moznaby to jakos sensownie połączyc - takie wieczór pełen niespodzianek icon_biggrin.gif
naples
CYTAT
Tez chetnie wysłałabym rodziców na wycieczkę w koncu nalezy im się po tych 25 latach
Ale kasy brak....

Wlasnie, ja sie tez tego obawiam, czy podolamy z mezem finansowo icon_sad.gif
Tym bardziej, ze moim rodzicom marzy sie pielgrzymka do Rzymu....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.