To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chicco s3 czy x-lander xa ??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Nessi
Zastanawiam sie nad kupnem któregoś z tych wózeczków. Oby dwa ładne, funkcjonalne, ale nie ma to ja opinia osób, które takie posiadają.
Szukałam opinii, zdania są podzielone i już sama nie wiem. Może tu znajdę pomoc.
Nie chciałabym wywalić kupę pieniędzy, żeby później pluć sobie w twarz.

Z góry baaardzo dziękuje za odp. icon_smile.gif


Chicco s3





x-lander xa




edit: a jednak ten mi bardziej pasuje 06.gif
jeni27
eh ten X lander jest po prostu boski,ale jak dla mnie cene ma kosmiczną 21.gif No ale jeśli bym miała tyle pieniedzy przeznaczonych na wózek na pewno bym go kupiła bez dwóch zdań icon_smile.gif
Latte_macchiato
Ja wybrałam X-lander XA w tym temacie, podany link poniżej, w moich postach jest napisane dlaczego się nim tak zachwycam, konkretnie model z 2009 ze względu na dodatkowy ciepły śpiwór oraz rozpinaną spacerówkę by zasłonić prawie całe dziecko
https://www.maluchy.pl/forum/Jaki-wozek-wyb...ime-t64869.html

jeni27 można go już kupić w wersji gondola+ spacerówka za 1390zł icon_wink.gif nowy
używanych nie "stwierdziłam" nigdzie bo też szukałam icon_wink.gif

a w wersji gondola+ spacerówka+ nosidełko samochodowe+ śpiwór i inne bajery za 1700zł
Nessi
Spacerować będę przeważnie po miejskich chodnikach, ale moja mama pewnie wnusie będzie chciała na działkę zabierać a dotrzeć tam można tylko drogą polną. W takim wypadku wydaje mi się, że Chicco będzie dobry - Ma duże koła i regulowaną amortyzację, zresztą troszkę się na ten wózek "napaliłam" 06.gif
jeni27
Prada X-lander zgadza się mozna kupic w tej cenie co mówisz ale nie ten co wyzej icon_smile.gif Jest on z serii limitowanej i kosztuje on od 2300 do 3200zł icon_smile.gif
Latte_macchiato
mi ta seria limitowana siÄ™ nie podoba.... sÄ… 3 wzory tych limitowanych.
jeni27
A mi właśnie bardzo ...ONA JEST PIĘKNA 06.gif Tylko skąd oni tą cenę wytrzasneli chyba z kosmosu 37.gif
Latte_macchiato
U mnie w hurtowni kosztuje ten 2300zł full wypas icon_wink.gif

tu znalazłam takie:

tu masz za 1700zł używany więc spiesz się icon_wink.gif
https://www.allegro.pl/item789622639_x_land...ersja_2009.html

https://www.allegro.pl/item772953977_limito...oy_gondola.html

https://www.allegro.pl/item770768506_x_land...ga_komplet.html

jeni27
Prada ja właśnie mam cicha nadzieję ,że do marca pokażą sie na allegro jakies używane z tej serii limitowanej icon_smile.gif U mnie puki co tez córcia więc w różu bym chciała:)
Latte_macchiato
mi szaro czarny wpadł do głowy i wyjść nie chce icon_wink.gif, nie lubię czerwonych, pomarańczowych i innych w wyraźnych kolorach ..taki neutralny kolor mi się marzy bo jak Bóg czy ktoś tam nam da to chcemy od czerwca starać się o następne icon_wink.gif
Nessi
Wy tu gadu-gadu o x-landerze a ja sie na chicco coś podpaliłam icon_wink.gif Jaka jest Wasza opinia na temat tego wózia, może macie/ mieliście, Wasi znajomi mają/mieli?? Każda opinia sie liczy icon_smile.gif
jeni27
Kurczę Magda ja powiem szczerze ,że mi się nie podoba 32.gif Nie kupiła bym go nie jest w moim guście 41.gif I co tu taka baba jak ja może poradzić chyba tylko tyle ,że najlepiej będzie jak kupisz to co najbardziej Tobie odpowiada przytul.gif
Latte_macchiato
CYTAT(jeni27 @ Tue, 20 Oct 2009 - 20:29) *
Kurczę Magda ja powiem szczerze ,że mi się nie podoba 32.gif Nie kupiła bym go nie jest w moim guście 41.gif I co tu taka baba jak ja może poradzić chyba tylko tyle ,że najlepiej będzie jak kupisz to co najbardziej Tobie odpowiada przytul.gif


amen
Latte_macchiato
polecam do przeczytania, może się przyda

https://cokupic.pl/opinie/Chicco-S3-TRIO-TO...a2c6773a2521491

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118810

clio
Magda ja mam Chicco trio for me, a moja koleżanka tego który pokazujesz
Z tego co mówi jest ok
Ja jestem zadowolona, gondola fajna, spacerówka sprawdziła się w lecie
tylko ten mój ma male koła a że ja maniaczka wózków to zostawiłam go babci która ma wokół chdniki gładkie jak stół, a sobie kupiłam quinny i jeszcze na wiosnę chcę casualplay
Nessi
Dziękuję za linki Prado przytul.gif:
W pierwszym raczej zachwalają ten wózek, a drugiego nie czytam bo to wersja z 2006roku icon_wink.gif
clio
dodam jeszcze że Chicco jest lekki i sama mogłam sobiee wnosić gondolę po schodach
Latte_macchiato
CYTAT(Magda87 @ Tue, 20 Oct 2009 - 20:52) *
Dziękuję za linki Prado przytul.gif:
W pierwszym raczej zachwalają ten wózek, a drugiego nie czytam bo to wersja z 2006roku icon_wink.gif



sorry nie spojrzałam ... no ale choć 1 się przydał icon_wink.gif
Latte_macchiato
tu masz za to nie pozytywną opinię , może i ona się przyda

https://www.bangla.pl/opinia-chicco-wozek-t...o-top-r2553.htm
Nessi
jeni27 No mi sie podoba, ale na podobaniu nie może sie kończyć, musi być też funkcjonalny, zwrotny, wygodny i w ogóle najj 08.gif A, że poza wyglądem i świetnymi opiniami producentów (i kilkoma z neta) niewiele wiem na jego temat.

Clio Fanie, że znalazła sie osoba, która miała bezpośrednio styczność z Chicco. Jakbyś koleżankę spotkała przypadkiem to możesz jeszcze spytać czy nadal uwaza, że wózek jest ok i czy nie miała z nim problemów icon_wink.gif
jeni27
Magda mi przez te wszystkie piekne wózki do marca mózg się zlasuje icon_biggrin.gif Juz nawet odjęłam prę pozycji hihi najpierw miał być eh cud stworzony przez człowieka już teraz tylko cud hehehe a do marca co to bedzie to ja nie wiem icon_smile.gif
Nessi
CYTAT(Prada @ Tue, 20 Oct 2009 - 20:59) *
tu masz za to nie pozytywną opinię , może i ona się przyda

https://www.bangla.pl/opinia-chicco-wozek-t...o-top-r2553.htm


I wszędzie inne opinie. Zastanawia mnie tylko dlaczego inni o tym nie pisali, przeciez to dosyć istotne. No chyba, ze autorka opinii trafiła na jakiś felerny model.
Latte_macchiato
Tu inne ale też piszą o folii i składaniu oparcia ale zdecydowanie lepsze opinie poczytaj

https://www.mamanazakupach.pl/wozki/wozki-t...co-S3-Trio-Top/
jeni27
Wow nie złą opinie wymazała.Właśnie po tej opini bardzo mocno bym sie przyglądnęła temu wózeczkowi a następnie zastanowiła nad kupnem.
Nessi
Dziękuję Prado icon_razz.gif

Ja sie chyba do sklepu przejdę i sobie pomajstruję przy tym wózku. Niech mi pokażą wszystko co i jak. W sumie byłam już, ale tylko gondolą po sklepie pojeździłam.
Latte_macchiato
Idź z siatką pełną zakupów, włóż ją do wózka i sobie poćwicz rozkładanie i "składanie" oparcia icon_wink.gif i tą folie zobacz, bo chyba jest do gondoli mała.
anuÅ›
Magda - mam tego Chicco S3 i go uwielbiam. Kupiłam go dla 4 dziecka, wcześniej byłam przeciwna trójkołowcom. Ale postanowiłam się przełamać i spróbować. Najpierw oglądałam różne bajeranckie Jeep'y na allegro i inne trzykołowe np Quinny. W końcu padło na Chicco, bo jest najsolidniejszy i zaskoczył mnie bardzo swoją stabilnością!!! W komplecie jest wszystko co trzeba - porządny śpiworek, folia przeciwdeszczowa, 2 wkładki dla malucha, pompka a nawet plecak. Świetnie się go prowadzi, ma dobre amortyzatory. Budka składa się w każdą stronę - jak wieje od przodu to można dziecię przysłonić. Rozklada się prawie na płasko, że dla noworodka też jest OK.
Jak dla mnie ma jeden minus - nieduży kosz na zakupy (co prawda nie jest to bardzo uciążliwe, bo wszystkie siaty wieszam na rączce).

Przeczytałam opinię na banglu - folia rzeczywiscie nie zakrywa budki, bo budka jest nieprzemakalna. Po co więc 2 folie? Oparcie rozkłada się prawie na płasko - moje dziecko lubi spać na płaskim ale potrafiło mu się ulewać, więc nawet w gondoli lekko unosiłam mu dno (gondole Chicco mają regulację nachylenia dna). Poza tym rzeczywiście - jedną ręką trudno podnieść oparcie ale dla mnie to nie problem (przecież mam 2 ręce icon_wink.gif ). Za to regulacja jest płynna, bez szarpania itp co mi bardzo pasuje.

Jeszcze jedno - ja kupiłam wózek na pompowanych kołach i ze szprychami. Jest ciut cięższy ale jak kocham pompowane kólka. Potem dokupiłam fotelik (koniecznie chciałam z bazą) i gondolę ( a teraz fotelik i gondolkę mam do sprzedania).

Jak masz jakieś pytania to pisz, chętnie odpowiem.
Miałam wiele wózków i różne wrażenia ale ten POLECAM icon_smile.gif
Nessi
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź icon_smile.gif
Ale mi sie troszkę pozmieniało. Wprawdzie dalej chcę Chicco, ale inną wersję.
o tÄ…:

Trio Tour 4 Auto-Fix



Martwią mnie właśnie piankowe koła, ponoć nawet dwustopniowe ustawienie amortyzacji nie chroni przed "telepaniem". Ponoć... A takiego wózka z pompowanymi kołami nie ma a przynajmniej ja nie wiedziałam.
mamuśka81
O! Ten mi siÄ™ podoba 06.gif !!!
Nessi
CYTAT(patti81 @ Sun, 01 Nov 2009 - 20:40) *
O! Ten mi siÄ™ podoba 06.gif !!!

06.gif



Ma któraś z Was doświadczenie jeśli chodzi o koła PCV?? Jeśli tak to proszę o opinię icon_smile.gif
ciociatina
Ja mam chicco s3 i jestem bardzo z niego zadowolona.Teraz użytkujemy spacerówke i Jakub uwielbia w niej siedzieć.Dobrym rozwiązaniem jest budka bo gdy jest wiatr to mogę nią osłonić młodego.Jedyna wada to cena no i kosz na zakupy bo jest mały.Ale nie ma nic idealnego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.