To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fryzjer dzięcięcy Wrocław

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiulek
Dziewczyny nie znacie może jakiegoś przyjaznego dzieciom fryzjera? Moja 1,5 roczna córka zarośnięta strasznie, niedługo nic nie zobaczy, bo włosy jej do oczu włażą. Wszystkie spinki, gumki itd ściąga z głowy.
muszą ją obciąć a sama talentu nie mam:)

Najlepiej okolice Krzyków, Fabrycznej i Centrum
aga_mama
Ja mogę polecić panią Magdę z małego salonu fryzjerskiego (Frik chyba się nazywa ten salon) na ul. Orzechowej 46 na Gaju. To nie jest salon z jakimiś specjalnymi udogodnieniami dla dzieci, ale p. Magda sama ma małe dziecko i ma świetne podejście do maluchów.
kasiulek
Na OrzechowÄ… nam trochÄ™ za daleko.
Ale dzięki za info icon_razz.gif .


Ewcia!
Kiedys byl specjalny zakład fryzjerski dla dzieci, na ul. Ruskiej przy wylocie rzeźniczej czy kiełbaśniczej.
Kilka stanowisk, katalogi fryzur, fotele odpowiednie dla dzieci, panie specjalistki,zabawki...
wiosna76
CYTAT(kasiulek @ Fri, 16 Oct 2009 - 13:08) *
Dziewczyny nie znacie może jakiegoś przyjaznego dzieciom fryzjera? Moja 1,5 roczna córka zarośnięta strasznie, niedługo nic nie zobaczy, bo włosy jej do oczu włażą. Wszystkie spinki, gumki itd ściąga z głowy.
muszą ją obciąć a sama talentu nie mam:)

Najlepiej okolice Krzyków, Fabrycznej i Centrum


[post edytowany przez administratora]
Kasiusia
To i ja skorzystam, muszę podejść na ta Skrzydlatą jutro, prezentuje się fajnie icon_smile.gif
Dzięki Wiosna76 za linka icon_smile.gif
wiosna76
opisz wrażenia
kasiazielonka
ja byłam na skrzydlatej bo moja znajoma tam mieszka ale nie obcianałam Julki i właśnie jetem ciekawa jak wrażenia piszcie piszcie:)
amandziaaa
ja ze swoją córką chodziłam do Studia Essenza we Wrocławiu, można sprawdzić na ich stronie usługi i ceny https://www.studioessenza.pl/ i w mojej opinii jest tam świetny fryzjer dla dziecka, bardzo dobre podejście do młodej osoby, przez zabawę robi fryzury i obcina tak jak chce dziecko i rodzic, wszystko wykonane bardzo profesjonalnie i w niskiej cenie
mateuszkanior
Nasza córka chodzi do fryzjera odkąd skończyła 2 lata, a fryzurki ma zwykle proste, jak dziewczynka z pierwszego zdjęcia: https://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fryzu...czynek_a10205/1 Nigdy nie lubiła kokardek, opasek, ani wymyslnych kucyków...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.