To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

FEMINA LUBIN

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

edziola
Witam chcialabym rodzic w feminie moze mi ktos cos doradzic na ten temat bo strasznie boje sie porodu na bema

Pysiaczek
Witaj - przede wszystkim zapraszam na wątek Lubinianek - nie gryziemy.... A ja rodziłam na bema i jestem zadowolona z opieki tam - mam nadzieje, że mój głos Ci pomoże w zdecydowaniu. Może napisz dlaczego tak obawiasz sie szpitala na bema - może rozwiejemy jakos Twoje obawy.....
Pozdrawiam Justyna
ewela
Witaj!!!
Jestem włąsnie 14dni po porodzie w Feminie.
Mam porównanie z opieką na BEMA-nie polecam.

Opieka i fachowość w Feminie są na wysokim poziomie. Położne były na kazde zawołanie. Tylko dziecko zapłakało, położna juz stała obok mnie, doradzała i pomagała. Wydawało mi się,ze przy drugim dziecku juz "wszystko"wiem....było inaczej.
Trzeba siÄ™ "dziecka" nauczyc od nowa.
Opieka nad noworodkiem rewelacyjna. NAd położnicą również. Tutaj nikt o mnie nie zapomniał,jak to miało miejsce na Bema.....

Persolnel medyczny 1 KLASA.
Personel salowy 1KLASA. I jedzonko smaczne:-)



Warunki rewelacyjne.
Miło

JAk będziesz miała więcej pytań to pisz:-) Postaram się odpowiedziec jak najszybciej.
Pozdrawiam

Ewelina
edziola
dzieki za odpowiedz mysle ze wlasnie w feminie bede rodzila bo jakos nie moge sie na bema przelamac
Malgorzata
Dwa razy rodziłam w Feminie, gdybym miała ponownie wybierać rodziłabym właśnie tam.
Antyfemina
Aktualnie przeciwko Feminie toczy się sledztwo w Prokuraturze w Lubinie. W wyniku zaniedbania jednego z lekrzy podczas cesarskiego cięcia polegającego na pozostawiniu w ciele ciała obcego (nici chirurgiczne oraz gaza) powstał guz realnie zagrażający życiu pacjentki.
Tak więc trudno mówić o fachowym personelu w tej placówce.
Warto się więc zastanowić nad porodem w tym szpitalu.
ewela
Na Bema tez się toczy śledztwo w sprawie upuszczenia noworodka na ziemię....

NA Bema zapomniano o mnie i przez 12godz byłam po cc,z noworodkiem SAMA w sali. Ani ginekolog, ani polozna,pediatra nie wiedzili,ze mają jeszcze jedna pacjentkę. JAkbym sobie wyszla z dzieckiem do domu,to tez by sie nie zorientowali.

Jakbym miala raz jescze rodzic-to w Feminie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.