To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

niedrogi nocleg w Gdańsku...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A_KA
Jak w temacie. Potrzebuję dla naszej 4. Na kilka dni, od tego czwartku... Nie znam miasta zupełnie. Może coś polecicie?

Mąż podpowiada, że najlepiej Gdańsk Oliwa... (ale niekoniecznie)

Wiewi
https://www.ssm.gda.pl/ szkolne schroniska młodzieżowe icon_smile.gif nie tylko dla szkół icon_biggrin.gif wiem, że są schludne i niedrogie icon_smile.gif przyjaciółka pracuje na recepcji w jednym więc wiem, że na Kartuskiej miła obsługa icon_wink.gif a z tego na grunwaldzkiej do oliwy blisko :)mają imponujący budynek i piękny zielony teren. kartuska blisko gdańska głównego. miłego pobytu w naszym pięknym mieście icon_biggrin.gif

dopiero zobaczyłam,że to od jutra. pewnie już coś znalazłaś icon_smile.gif
A_KA
Dzięki za namiary. Być może kiedyś skorzystam icon_wink.gif. Na tą chwilę znaleźliśmy sobie mieszkanko do wynajęcia... ale w Gdyni icon_wink.gif. Z uwagi na to, że finansowo dla nas się to bardzo opłacało wybraliśmy Gdynię. Nie wiem jak ceny w schronisku, ale wszędzie gdzie szukałam nie schodziły poniżej 150 zł za dobę dla nas, a mieszkanko za 90 znalazłam. Ale... i tak jednak zrezygnowaliśmy z wyjazdu icon_sad.gif. Raz, że pogodę zapowiadają kiepską (wcześniej słyszałam lepsze prognozy), a dwa, że dzieci mi się pochorowały...
Tak więc zostajemy w Warszawie, ale... myślami jestem nad morzem icon_wink.gif i mam nadzieję, że wkrótce uda się nam tam wyskoczyć...
blaire
Twoje szczęście Aniu! Bo już krzyczeć miałam icon_wink.gif Czemu nie zapukałaś, że planujesz przyjazd?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.