To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STOMATOLOG DZIECIECY-KIELCE

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ma.
Moze jest ktos w satnie polecic mi dobrego stomatologa dzieciecego w Kielcach?Dobrego, w sensie delikatnego i z podejsciem...moze byc prywatny.Aha i takiego ktory przyjal by 20 miesiecznego chlopca.
sdw
Mogę polecić naszą. Tylko droga jest, niestety. Ale poza tym - fantastyczna w każdym calu, fachowa, z podejściem, do dzieci również i zęby "robi" rewelacyjnie.
Ma.
To prosze o jakies namiary, amoze orientujesz sie jakiek centy moge spodziewac sie za lapisowanie gornych jedynek i dwojek???
sdw
Nie mam pojęcia, bo nigdy nie lapisowaliśmy. Moim dzieciom zęby lakieruje, ale też nie wiem, ile to kosztuje, bo Ślubny Trzódkę tam prowadza. Sądzę jednak, że w normie, bo w innym wypadku lakierowalibyśmy im gdzie indziej. Namiary podam wieczorem, bo w tej chwili nie mam dostępu do jej nru telefonu.
Ma.
dobrze 06.gif bede bardzo bardzo edzieczna
Ma.
Sdw, czy jest mozliwosc bym dostala od Ciebie ten namiar na tego stomatologa?
MagdaW.
CYTAT(sdw @ Wed, 21 Oct 2009 - 13:15) *
Mogę polecić naszą. Tylko droga jest, niestety. Ale poza tym - fantastyczna w każdym calu, fachowa, z podejściem, do dzieci również i zęby "robi" rewelacyjnie.

Czy ja też mogłabym poprosić o namiary na tą panią doktor. Mam dziecko trzyletnie, które jeszcze nie było u dentysty i zależy mi, żeby nie zraziła się do stomatologa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.