To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prezent dla przedszkolaka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Vanila
Hej, niedługo zbliża mi się kilka imprez urodzinowych dzieciaków w wieku przedszkolnym (dwie dziewczynki i jeden chłopak), nie wiem jeszcze co dokładnie im kupię, ale wiem że będą to chyba jakieś ubranka, bo to i praktyczne i fajne, nie chcę kupować zabawek, bo dzieciaki mają ich mnóstwo, a z nowych ubranek ucieszą się zarówno dzieci jak i rodzice, Gdzie polecacie wybrać się na takie więkse zakupy? Ja sama nie mam jeszcze dziecka i szczerze mówiąc kompletnie nie znam się ani na modzie dziecięcej ani na dobrych sklepach, zaczęłam szukać nawet zdjęcia mody dziecięcej żeby zobaczyć co teraz noszą dzieciaki i trochę mnie to zainspirowało icon_smile.gif. Strasznie duży wybór dziecięcych ciuszków znalazłam w sklepie Coccodrillo i wybrałam już sobie kilka moich typów, doradźcie mi proszę, czy mamy dzieciaków będą zadowolone z takich ubranek? Chodzi mi o kolory oraz o praktyczność, dzięki za pomoc!
Orinoko
Subiektywnie?
Ja tam bym w ubranka nie wchodzila, chyba ze z jakas aplikacja z postacia z bajek/filmow, ktore dziecko lubi (np. Zygzak McQueen z Aut itd.), mysle, ze takiemu malemu czlowiekowi to wieksza frajde sprawi mimo wszystko zabawka (jesli nie typowa to moze jakas edukacyjna?). To tak usredniajac... Ale nie znam "Twoich" przedszkolakow, wiec trudno mi sie wypowiadac... Gust rodzicow przy wreczaniu ubranka jest wazny, ale czy Ty chcesz uszczesliwic i dzieci, i rodzicow?

PS. A moze to reklama Cocodrillo? 03.gif
fugu
Orinoko, połknęłaś haczyk 29.gif
swoją drogą dziwi mnie taka prostacka nachalnośc reklamy.
Orinoko
ups
inka281
dobre....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.