To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co fajnego dla dzieci?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

inka281
Dziewczyny co fajnego dla dzieci można kupić na Wyspach czego nie ma w Polsce?
Mój młodszy brat przyjeżdża na weekend święta do kraju i pytał co kupić moim dzieciakom... sama nie wiem co mu napisać.... w sumie nie mam jakichś szczególnych potrzeb. Ale... moze jest coś TAM czego nie ma U nas w POlsce.
mama_wolfa
Myślę o jednej rzeczy której raczej nie macie w PL a która jest tutaj: Leapfrog. To zabawki edukacyjne które pomagają rozwijać się od najmłodszych lat. Są więc książeczki samoczytające się dla maluszka i dla starszych obywateli. Mój syn uczy się w ten sposób czytać, gramatyki, poprawnej wymowy (której w Irlandii rzadko uczą z racji irlandzkiego-angielskiego). Są też mini konsole do gier edukacyjnych i inne gadżety. Jeśli interesuje Cię ta forma prezentu zaglądnij na amerykańską stronę www.leapfrog.com - tam znajdziesz opisy, prezentacje produktów. Niestety nie wszystkie pozycje dostępne są na rynku europejskim co nie zmienia faktu że jednak jest z czego wybierać.

Pozdrawiam halloweenowo icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.