To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ewelina8303

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewelka8303
witam:)mam pyt.od lutego 2009 z mężem staramy się o dzidziusia:)za dwa dni mam wziąść clo nie wiem co robić ponieważ dwa cykle z clo i duphastonem mam już za sobą,24.10 miałam dostać miesiączkę zamiast tego 30.10 dostałam dwudniowe plamienia o kolorze brązowym-test robiłam25.10 i jedna krecha:( nie mam możliwości zeby pójśc do lekarza,boję sie że jeśli jestem w ciąży to mogę zaszkodzić...
pozdrawiam:)
Gosia2406
Ewelka, ja za bardzo się na tym nie znam, ale jak nie jesteś pewna to najlepiej zrobić sobie badanie beta hcg (można wykonać z krwi lub moczu) jest najpewniejsze, wykonac je możesz prawie w każdej przychodni (tam gdzie robi się zwykłe badania krwi) bez konieczności wizyty u lekarza.
Nie wiem czy pomogłam, ale najlepiej to jakbyś napisała na forum na "Staraczkach..." tam jest dużo dziewczyn, które na pewno Ci pomogą. icon_wink.gif

P.S. Ale jak dalej tak masz to ja bym chyba poszła do gina aby sprawdził czy po clo się jakiś torbiel nie zrobił, no chyba, że miałaś monitoring i lekarz już to wykluczył?.
ewelka8303
CYTAT(Gosia2406 @ Thu, 05 Nov 2009 - 18:45) *
Ewelka, ja za bardzo się na tym nie znam, ale jak nie jesteś pewna to najlepiej zrobić sobie badanie beta hcg (można wykonać z krwi lub moczu) jest najpewniejsze, wykonac je możesz prawie w każdej przychodni (tam gdzie robi się zwykłe badania krwi) bez konieczności wizyty u lekarza.
Nie wiem czy pomogłam, ale najlepiej to jakbyś napisała na forum na "Staraczkach..." tam jest dużo dziewczyn, które na pewno Ci pomogą. icon_wink.gif

P.S. Ale jak dalej tak masz to ja bym chyba poszła do gina aby sprawdził czy po clo się jakiś torbiel nie zrobił, no chyba, że miałaś monitoring i lekarz już to wykluczył?.





hej:)dziekuję za odpowiedź...jeśli chodzi o torbiel to jestem pewna że mi się nie zrobił więc tu mogę być spokojna:)
może jutro uda mie sie podejśc do przychodni i zapytam o to badanie:)))pozdrawiam ciepło;)

zuza1313
Tak ,Gosia ma racje, badanie beta-HCG to 100 % pewność. Daj znać jak zrobisz, czy mamy Ci gratulować icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.