To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wymarzony zawód Filipa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sdw
Pani w szkole pyta, kim chciałyby zostać w przyszłości. Filip z cała powagą odpowiada:

F - Ksiedzem, policjantem albo terrorystÄ….
P - TerrorystÄ…???!!!
F - Nooo, bo ona ma świetnie. Duzo podrózuje...
P - Terrosrysta???!!!
F - No tak.I może wsystko zobacyć. I ma na wyciągniecie lęki lwy i tyglysy.
P - Taaak???!!!
F - No, i może po gólach chodzić...
P - Filipku, to może ty chcesz zostać turystą?
F - No faktycnie, pomyliło mi się. Fsystko zrestą jedną, byle mundulowym.


icon_mrgreen.gif


P.S. Kto zgadnie jaki mundur nosi turysta?
Myssia
Wiola leżę i kwiczę 04.gif 04.gif 04.gif
gdyby iśc tym torem to ja studiowałam obsługę ruchu terrorystycznego 04.gif 04.gif 04.gif cudne 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

a mundur....hmm....no jakoś nic nie przychodzi mi do głowy, z harcerstem mi się kojarzy
wiesiołek
04.gif
Może chodzi o mundurek harcerski? Wszak harcerze sporo maszerują w celach turystycznych.
Albo mundur pracownika GOPRU. Zgadłam?
szantrapa
Hehe, mi to się raczej z Indianą skojarzyło icon_smile.gif Boski Filip icon_smile.gif
sdw
Turysta nosi mundur następujący, cytuję "Poządne gólskie buty ecco z goleteksem, spodnie molo z kieseniami, psewiewną kosulkę molo i ciepłochlonny polal Czibo. I jesce kultkę od descu od tego polalu. I ma koniecnie plecak i bidon".

Na moje pytanie o mundur turysty Fil zrobił wielkie oczy, postukał się palcem w czoło i wyłuszczył com napisała głośno i dobitnie. Dziwiąc się na sam koniec, ze nie wiem, bo "psecies sama taki mas, widziałem".

icon_mrgreen.gif
Myssia
04.gif 04.gif porządny turysta znaczy, przygotowany na wszelkie okoliczności 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.