To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nawilżacz powietrza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

isllandia
Używacie? Jeśli tak, to jakiej firmy polecacie?
Gremi
My mamy i uzywamy.
W pokoju mojej corki, zwlaszcza w okresie grzewczym jest bardzo sucho. Mala czesto w nocy przez to kaszlala. Kupilismy jej wiec nawilzacz i jest o niebo lepiej. Uzywamy go codziennie. Jedyna wada naszego nawilzacza jest to ze sam w sobie nie ma czujnika wilgotnosci wiec nie wylacza sie sam.
Myssia
https://www.skapiec.pl/site/cat/336/comp/375078
taki mam, uzywam w okresie grzewczym. trzeba pamiętać tylko o codziennym wymienianiu wody, żeby nie stała w nim, bo się robią świństwa różne. Wodę destylowaną trzeba lać, albo jakąś filtrowaną, żeby się nie osadzał kamień. No i odkażać też trzeba.
Ale ogólnie fajna sprawa
Gremi
no ja mam zelmera z wbydowanym filtrem wiec wode leje z kranu i to co jakis czas (jak sie skonczy) a najwyzej raz na tydzien go trzeba myc.
lalalala
Ja kupiłam wczoraj. Od kiedy zaczęliśmy ogrzewać, nasz Antek w nocy kaszle i nieustannie łapie go katar. Bardzo sucho u nas, więc może to pomoże...

Kupiłam jakiś taki zwykły firmy HB chyba. I dostałam dzbanek do filtrowania wody gratis.
Chodzi cicho, ale czy nawilżanie pomoże, to chyba się po kilku dniach przekonam...
makarena
Nasz Jasiek tez ma problem z noskiem. Kupilismy taki niewielki, nie za drogi (120zł) firmy Benta,i wydaje się,że pomaga. Nie nawilżamy co prawda cała noc tylko około godz. przed snem. Najpierw db wietrze pokój, a potem go uruchamiam. Trzeba jednak db go później osuszyć ponieważ woda nie może stać. Pediatra powiedziała, że dla takich maluchów nie wolno stosować nawilżaczy, a laryngolog odwrotnie. Ręczniki na kaloryferach tez mamy, ale nie pomagały. Kazdy jednak powtarza żeby nie zostawiać wody tylko wylewać i osuszac urządzenie.
isllandia
Dzięki!
Myssia
Znów używamy i nie kaszlemy icon_smile.gif no. prawie 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.