To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tabletki regulujÄ…ce cykl

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

hekkate
Witam!
Ostatnio wszystko mi się rozregulowało, a staram się o drugie dziecko. Chciałabym się dowiedzieć czy tabletki regulujące cykl zaczyna się brać pierwszego dnia cyklu czy jest to obojętne?
klekotka
Przede wszystkim zapisuje je lekarz dostosowując do długości cyklu i momentu owulacji, więc nie działaj na własną rękę. Dlatego powinien dostosować Ci je lekarz prowadzący (sądzę że poprzedzi to badaniem jakiegoś cyklu bądź szczegółowym wywiadem) i/lub monitoringiem
hekkate
Dzięki. Nie mam zamiaru nic sama brać, bo nie mam nawet co. Tak tylko chciałam się dowiedzieć, żeby zorientować się wstępnie.
fathima
byłam u lekarza i przepisal mi takie tabletki. kosztuja około 80 zł i niestety nie sa refundowane . dostępne sa bez recepty. ale jak jak moja poprzedniczka radzę byś bez wizyty u lekarza nie kupowała ich sama.
hekkate
Tak jak już pisałam, nie zamierzam nic sama brać.
A w którym momencie cyklu zaczyna się je brać?
fathima
z tego co pamietam to od pierwszego dnia okresy przez chyba 4 albo 6 dni. icon_smile.gif ja narazie nie wykupilam bo licze na to ze okresu nie bedzie icon_smile.gif
milutka
Castagnus podobno reguluje miesiączki, na ulotce jest tak napisane, jest to lek ziołowy, więc nie zaszkodzi icon_wink.gif
hekkate
To ja myślałam, że to się ciągle bierze, a nie przez kilka dni. Ja się zastanawiam kiedy się do gina wybrać, ale chyba za jakieś 2 tyg pójdę. A może tym razem się uda.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.