To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ciśnieniomierz

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

.uzytkownik.usuniety.
Muszę nabyć. Dla mamy. Potrzebny jest właściwie na już albowiem pani dochtórka kazała mierzyć często. Nie mam pojęcia co mam kupić. Rozrzut cenowy - ogromny. Poradzicie?

K
siłaczka
Zwierzo, ja po dywagacjach różnych kupiłam mamie taki półautomatyczny. Te automaty podobno często pokazują niewłaściwe wartości no a tradycyjnym trzeba nauczyć się posługiwać, poza tym dobry stetoskop tez swoje kosztuje. Moja matka odmówiła nauki w związku z tym stanęło na takim, który trzeba napompować ręcznie ale wartości już pokazuje sam. Omron się nazywa, kosztował coś około 150. Na pewno nie warto żadnych nadgarstkowych.
grzałka
hartmann jest ok- automatyczny

tissaia
Moja mama ma taki, jaki opisywała siłaczka. Działa OK, nie myli się.
Wyparł z użycia 2 nadgarstkowe i jeden taki zwyczajny.

EDIT: O, taki
Kocisława zwana Warkotem
Mi lekarka powiedziała,że najdokładniejsze są te "zwyczajne" ze stetoskopem.Moi rodzice korzystają więc z takiego:
https://www.allegro.pl/item804139276_profes..._stetoskop.html
grzałka
zwyczajne, ze stetoskopem sa ok, ale dla pielęgniarek i lekarzy- w domu sprawdzają się średnio, bo wymagają asysty drugiej osoby do pomiaru- tak samo jak te półautomatyczne

nie znaczy to, że samemu nie można sobie zmierzyć rtęciowym lub półautomatycznym, ale pomiar nie jest miarodajny- za dużo ruchów dodatkowych
.uzytkownik.usuniety.
Mnie zależy na takim dla idiotów. Nie, żebym źle myślała o mamie ale brak pewnych uzdolnień jest uwarunkowany genetycznie icon_wink.gif

K
grzałka
to uwierz ekspertom (i nie ma tu na myśli siebie icon_wink.gif ) i kup automatyczny hartmanna icon_smile.gif
.uzytkownik.usuniety.
Zatem tak czynić mi trzeba. Kacie.. ekhm.. moderatrorze - czyń swoją powinność. Wszystko już chyba wiem.

K
makarena
ja tez radze taki tradycyjny ze stetoskopem. Jest najbardziej wiarygodny, a"obługi" mozna sie nauczyc.
Tigerek
Mamy w domu dwa - półautomaty. Sprawdzają się świetnie.
anax
W mojej aptece jest medel display top na promocji.Czy ktoś ma taki i czy warto w niego inwestować ?
tak wyglÄ…da
https://allegro.pl/item1149493902_cisnienio...p_czytelny.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.