To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

poduszka dla niemowlecia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Orinoko
Wiem, ze dziecko powinno spac na plasko
Ale co z egzemplarzami, ktore po przejedzeniu (i odbiciu) nadal ciut ulewaja?
Czy taka poduszka moze pomoc?
Znacie, korzystacie, polecacie?
Czy moze jednak zbedny gadzet?
Na razie podlozylismy pod materacyk w lozeczku ksiazke, zeby bylo ciut wyzej, choc i tak mam stracha... Czasem coreczka spi ze mna ,wtedy poduszka ulatwilaby sprawe...

https://www.hindianka.pl/sklep/product_info...products_id/308
dankin-82
ja tam swoje ulewajki układałam na boku i podpierałam z obu strony by nie mogły się przekręcic na plecki i wszystko było ok, obyło się bez specjalnych poduch icon_wink.gif
jeni27
a ja właśnie taka poduszkę zakupię.Jest rewelacyjna używałam takiej przy Meli oddałam ją póxniej i teraz jest w uzyciu mojej bratanicy.Polecam na prawdę fajna i praktyczna.

P>S zaleciła mi ja nasza P.pediatra
Latte_macchiato
Znalazłam je też na allegro ..mają tam taniej icon_wink.gif
A ja nie wiem czy takową zakupię .... przy dwójce dzieci nie była mi przydatna więc czy teraz będzie .... nie wiem
niewidzialna
Piotrusiowi strasznie się ulewało, na okrągło, pod nogi łóżeczka podłożyłam kilka książek z jednej strony(lekarka tak poleciła) i to bardzo pomogło. W sumie nie warto kupować na zapas, bo co jeśli okaże się zbędna?
agabr
kupilam Zosce taka poduszke i wlasciwie nie wiem po co , wyglada generalnie bardziej estetycznie niz ksiazki pod nogami lozeczka ale zeby funkcjonalna byla to nie zauwazylam , ale Zocha nie ulewa.b
moko.
Kurcze ja już nie wiem co mam kupić dziecku icon_wink.gif
takie odmienne zdania macie ! 37.gif
Nessi
Koleżanka ma taką podusię i poleca, wiec ja kupię icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.