To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mam ogromny mętlik w głowie.. Każda rada pilna:(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

freestyledg
Witam.. Przepraszam jeśli żle przydzieliłam temat bo sama w końcu nie wiem czy w "ciąży" Czy tutaj...

Więc mam problem opiszę w skrócie...

Z moim przyszłym mężem staraliśmy się o maleństwo 8 mies. Chodziłam do gina raz w miesiącu z nadzieją, że może jednak... ale za każdym razem nie... lekarz 2 mies temu kazał mojemu chłopakowi iść na badanie nasienia, a mnie miał wysłać na laparoskopię żeby jajniki "przepchać" (miałam toriela usunietego laparoskopią 8 na 10 cm. ale to chyba nie kolidowało by z ciążą) Potem stwierdził po zwykłym badaniu Usg brzusznym, dopochwowym i badaniu wziernikiem, że jednak będę musiała mieć zapłodnienie pozałonowe?? inwitro..., że sama nie zajdę w ciążę.... Ze łzami w oczach wróciłam do domu.


Wzieliśmy się ostro do roboty... oboje rozpisaliśmy moje dni plodne... wypadały około 28 października.. zaczeliśmy staranie od 25 i zakończyliśmy 1 listopada. cisza....

Kiedy na rano jechałam z mamą do pracy w sobotę bardzo mnie jakoś zmuliło, po przyjściu do domu dostałam gorączki 38, 5 stopnie, w3 niedzielę 39,7 :/ W poniedziałek pobiegłam do lekarza. Zostałam dokładnie przebadana.. miałam tylko leciutki kaszel... Pani doktor uśmiechnęła się i w recepcie napisała "syrop z cebuli, jogurty, dużo pić powyzej gorączki 38 stopni wziąść zwykły apap nic więcej" Zdziwiona pytam czemu... Jest szansa że jesteś w ciąży. Zdębiałam. no nic wyszłam.. pobiegłam po test. zrobiłam gdzieś tak o 14.30 wypadała akurat moja miesiączka, której ie mam do tej pory. WYSZEDŁ POZYTYWNY!!! icon_biggrin.gif Pobiegłam jeszcze raz do gina (byłam w tym samym dniu ale nic nie widzial) Pokazałam mu tes. Zrobił wielkie zdziwione oczy i mówił że mam przyjść za 10 dni...

Dlatego piszę do Was kochani...
Nastawiać się na ciążę?
Zmienić lekarza?
była bym teraz w 3 tyg. ie wiem co robić.. Przepraszam, że zawracam Wam głowy, ale nie wiem co myśleć... Dodam, że temperatura w pochwie od około 2 tyg nie spadła niżej niż 37.3 a jednego dnia była37.6.

Pomocy.



użytkownik usunięty
[post usunięty]
alona24
kochana zrób jak najszybciej badanie krwi beta hcg zobacz czy przyrasta tj zrób jednego dnia i drugiego jeśli na drugi dzień beta przyrośnie o 66% ciąża rozwija się prawidłowo...dziwny gin bez badań hormonalnych określił że nie możesz sama zajść???...będziesz wiedziała...po za tym w ciąży jesteś na pewno sikańce nie kłamią
użytkownik usunięty
[post usunięty]
freestyledg
Jejku dziękuję Ci za odpowiedz. A te badanie beta hcg są bezpłatne czy nie? odrazu dostanę wynik? A co do gina to poważnie mówię. JEDNAK CIESZĘ SIĘ< ŻE JESTEM MAMĄ icon_biggrin.gif Nawet nie masz pojecia jak mnie uradowałaś że testy nie kłamiąicon_biggrin.gif
dami10
dla mnie ten lekarz to porażka, jak najszybciej go zmień 37.gif
Gratuluję ciąży, ale tak jak mówiły dziewczyny zrób betę dzień po dniu i będziesz wiedziała czy ciąża rozwija się prawidłowo.
Beta HCG jest płatna...
pipipipi
Gratuluje! Za bete zaplacisz ok 25 zl. Wynik bedziesz miala w tym samym dniu. I tzymam &&&&&&& za Ciebie i fasolke!!!!
fathima
ciesze sie strasznie twoim szczesciem i trzymam mocno kciuki! zrob to badanie krwi i koniecznie zmien lekarza! polecam wam dziewczynki strone www.znanylekarz.pl sa tam wszystkie opinie o naszych panach Do-Wcip-nych icon_smile.gif napisz nam koniecznie jaka masz odpowiedz!!!oby byla zadawalajaca icon_smile.gif
freestyledg
Witam Kochane. Byłam dzisiaj u mojej Pani doktor ( rodzinnej że tak powiem) Jutro rano muszę iść na badanie krwi i ona, żebym nie płaciła wypisze mi skierowanie:) Trochę się boje bo jak zwyklę zemdleję, ale muszę dać radę.icon_smile.gif Napiszę jutro co i jak:)
freestyledg
Aha moje drogie Ci ginekolodzy z tej strony www.znanylekarz.pl Przyjmują prywatnie czy państwowo?icon_smile.gif
Wiewi
i prywatnie i państwowo. tam są po prostu opinie o lekarzach.zajrzyj, poszukaj swojego icon_smile.gif
ps. jak tam beta? icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.