To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dom wczasowy w Kielcach lub okolicy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anetadr
Wymyśliłam sobie wycieczkę dla Karoliny i jej klasy w świętokrzyskie. Ładnych miejsc do odwiedzenia wiele, ale poszukuję jeszcze sensownego noclegu. Ponoć Pani już torpedowała mój pomysł, tłumacząc, że nocleg drogi. Ale ja się tak łatwo nie poddaję icon_smile.gif. Znacie jakieś fajnie niezbyt drogie miejsce, gdzie dzieci będą mogły się 2 razy przespać?

Aneta


tissaia
Ja znam, ale jakieś 40 km. od Kielc. Miejscowość piękna ( moja rodzinna wioska icon_smile.gif ), dookoła lasy, Sanktuarium z cudownym obrazem, basen na rzut beretem od ośrodka. no ale do Kielc tak z 45-50 minut się jedzie. Na trasie do Kielc Samsonów z ruinami wielkiego pieca hutniczego oraz Dąb Bartek.

Czarniecka Góra - tu o miejscowości. I TU TEŻ ( ten ratownik na zdjęciu to mój kuzyn icon_wink.gif )

Jest tam kilka ośrodków wczasowych - największa jest Zosieńka goszcząca zazwyczaj Zielone Szkoły i inne duże grupy, bardziej kameralna np. OKSANA
Ma.
A ja jako mieszkanka okolic polecam Nowa Slupie, a stamtad rzut beretem do Sw.Krzyza, Lysicy...Samsonow tez piekne okolice...
anetadr
Dzięki za podpowiedzi. Niestety została wybrana Krynica Górska, bo "kieleckie za drogie" 21.gif . Najbardziej mnie wkurzyło to, że decyzja zapadła zanim przyniosłam przygotowaną przez siebie ofertę. I to mnie chyba wyleczyło ze szkolnej aktywności.

Aneta
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.