To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

krem przeciwzmarszczkowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Inanna
Kupiłam w Rosmannie z promocji krem "active anti-rimpels" loreala.
Ale mi śmierdzi 41.gif
Normalnie jak go wącham w słoiczku, to nie czuć, ale jak się rozprowadza po twarzy to śmierdzi jakby łojem jakimś...
Wygląda ładnie, tylko ta woń... Niezbyt intensywna ale dla mnie trudna do wytrzymania.
Używałyście tego kremu, może on "tak ma"?
Inanna
To sama sobie odpowiem icon_biggrin.gif

Otóż kupiłam sobie dzisiaj drugi taki krem, tylko, że w innym sklepie. I ten nie śmierdzi. Pachnie mało ładnie, ale zdecydowanie lepiej niż ten poprzedni.
kasiaaaaa
Inanna to teraz ja zpytam, czym się wcześniej wysmarowałaś!? 04.gif Dobrze, że Ci nic nie wyskoczyło, bo krem pewnie był zepsuty. A datę ważności sprawdzałaś?
Inanna
CYTAT(kasiaaaaa @ Mon, 23 Nov 2009 - 20:24) *
Inanna to teraz ja zpytam, czym się wcześniej wysmarowałaś!? 04.gif Dobrze, że Ci nic nie wyskoczyło, bo krem pewnie był zepsuty. A datę ważności sprawdzałaś?


Kasiaaa, data ważności w porządku. O dziwo, krem - ten śmierdzący - mi nie zaszkodził. Wręcz przeciwnie, jakoś tak fajnie skóra po nim wyglądała, że skusiłam się na drugi taki sam. Tylko ten zapach uniemożliwiał stosowanie. Dlatego założyłam wątek, bo mi jakoś jedno do drugiego nie pasowało: nie uczula, ładnie wygląda, konsystencja ok, skóra po nim gładka a śmierdzi! Myślałam nawet, że może on ma jakieś takie dziwne składniki, które tak dziwnie wonieją i że to może tak ma być...
pcola
Inanna,
pewnie zjełczały był, może źle przechowywany ?
Inanna
CYTAT(pcola @ Tue, 24 Nov 2009 - 09:52) *
Inanna,
pewnie zjełczały był, może źle przechowywany ?


Może cała promocja była na źle przechowywaną partię towaru? Bo ceny były baaaardzo korzystne...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.