To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PLASTOPIANKA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

evil mom
Hej, przeglądałam właśnie all w poszukiwaniu ciastoliny dla młodego 3latka no i trafiłam na coś takiego jak PLASTOPIANKA 10.gif
Czy ktoś wie co to takiego? Miał? Wypróbował?
Powiem szczerze, że cena jest bardzo niska...przykładowy link:
https://www.allegro.pl/item822806767_plasto...ciastolina.html
i nie jestem pewna, czy to co jest napisane na aukcjach, tudzież stronie internetowej jest zgodne z prawdą...

Może ktoś coś wie i podpowie icon_wink.gif
Myssia
Fajnie wyglÄ…da, ale pierwszy raz widzÄ™ coÅ› takiego.
Kocisława zwana Warkotem
Młoda miała.Lepi się faktycznie dobrze,ale nie można z tego zrobić małych rzeczy,ani takich z odstającymi szczegółami/wysokich i cienkich.Konstrukcja długo się nie trzyma(u nas problemem było to że następnego dnia stworzona dnia poprzedniego palma rozpadła się np.)
brak czyli fiolka
Mój syn miał, lepi się ale bardziej do rąk niż te kuleczki między sobą,można ulepić różne rzeczy ale powiem tak jak poprzedniczka-bardzo nietrwałe konstrukcje. jak wlepiło się w skarpetki młodemu to ciężko było wyskubać, śmieliśmy się ze zrobił sobie skarpetki antyopślizgowe.
jak dla mnie - nie warto.
Już lepiej kupić ciasto plasto, któe prykładowo wygląda tak : https://www.allegro.pl/item793446832_ciasto..._6_kolorow.html
fajna masa, mój syn robił naprawde świetne figurki
evil mom
oooo dzięki za opinie blagam.gif teraz już wiem, że nie warto icon_wink.gif
Villi
A u nas dzieciaki w szkole dostali to jako prezent gwiazdkowy i bardzo fajnie tym się bawili. Konstrukcje faktycznie na drugi dzień są lekko "rozlazłe", ale po roku zabawy kulki nadal się trzymają i nadal można się bawić, nic nie wysycha.
Ika
Znam, wykorzystywane w szkole i na terapii IS. Świetne i bardziej lubiane od plasteliny, brudzącej i włażącej pod paznokcie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.