To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kosmetyki na miarÄ™

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Truśka
No właśnie znalazłam w sieci zrób sobie krem idea bardzo mi się spodobała ale nie mam w tym względzie żadnego doświadczenia. Może któraś z Was korzystała i umie powiedzieć czy warto (i czy laik rzeczywiście w domu może coś takiego 'uwarzyć' icon_wink.gif ).
maania
Truśka ja sobie robie kremy i różne sera na poprawe urody 06.gif najłatwiej jest zacząć z gotowych zestawów- mieszasz- wszystko jest odważone itp polecam biochemię urody tak sprzedają takie zestawy.aaa i fajne sa po prostu oleje różne do smarowania.
Truśka
Dzięki to spróbuję icon_wink.gif
lena77
korzystalam z tego sklepu i ukrecilam sobie serum na przebarwienia. proponuje na poczatek gotowe zestawy, gdzie masz wszystkie skladniki osobno popakowane w odmierzonych porcjach. jedyne, co musisz zrobic to dodawac w kolejnosci zgodnej z instrukcja.
poza tym kupowalam tam oleje roznego rodzaju i hydrolaty. o efektach na razie nie chce mowic, bo za krotko stosuje.

o jejku, slepa jestem, przepraszam ale powtorzylam wypowiedz aniem.
Kocisława zwana Warkotem
Właśnie z tej podanej strony zrobiłyśmy z Młodą musujące kule do kąpieli.Wyszły super.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.